televizní soutěže

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod marz 12. 2. 2007 06:40

Mně bavívala Pevnost Boyard (bo jak se jmenovala) a taky Kdo přežije (to se tak asi taky nejmenovalo) - americká soutěž, jak byla parta lidí vyhozena na pustý ostrov jen se základní výbavou a museli přežít rozděleni na dvě skupinky a pak mezi sebou soutěžili a postupně vypadávali.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 12. 2. 2007 08:58

A jo, Pevnost Boyard, na to bych zapomnel. Na to jsem taky koukal
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mae-geri 12. 2. 2007 10:08

jj, nejlepsi byl otec Fura, nebo jak se jmenoval... A ty jeho dva hlasy. Jeden puvodni a jeden dabing :lol: Ikdyz to bylo vsude...
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 12. 2. 2007 11:21

[quote="Ťuhýk"tA jo, Pevnost Boyard, na to bych zapomnel. Na to jsem taky koukal[/quote]
Nebyla to (asi) francouzská soutěž, kde bandu lidí zavezli na pevnost na nějakém ostrůvku a tam plnili různé úkoly? Pokud si dobře vzpomínám, bylo to někdy dopoledne na Nově... Jinak jestli to je ono, tak jsem se na to taky díval, a to dost rád, i když mi bylo snad 5. :)

A co se týče Kolotoče, na něj jsem se díval (taky kolem 5 let) a díky němu jsem se naučil číst už ve školce. :D
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 12. 2. 2007 11:27

Jo, to je ono :)

Obrázek
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 2. 2007 13:01

jojo, to bylo drsný, ty úkoly jak tam měli plnit... Na to sem se rád koukal. A když už sme u toho, tak samozřejmě Hry bez hranic, ale to se řeší jinde
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 12. 2. 2007 13:57

Pevnost Boyard ... to bylo špica, potom hry bez hranic...
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 12. 2. 2007 14:08

Kéž by zase aspoň Boyard někdy opakovali, to byla skvělá hra :) ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 13. 2. 2007 19:26

Vylozene me toci, jak je temer v kazdem poradu TV Nova/Prima moznost vyhrat nejakou castku zodpovezenim naprosto primitivni otazky, typu "Co znamena Big Brother? - A)Velky otec, B) Velky bratr :-D Moderator se vzdycky tvari, jak tezka ta otazka je a vzdycky je to jenom zdrzeni toho poradu
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 13. 2. 2007 19:31

Jo, a mně by zajímalo kolik lidí jim tam fakt zavolá, nebo napíše, lidská hloupost je totiž nevyčerpatelná.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 13. 2. 2007 20:42

njn ... lidé si řeknou: "Co kdyby?" a za těch 60Kč to zkusí, tak se nediv že se jim toto vyplácí :lol: :wink: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hazellee 13. 2. 2007 21:13

čím lehčí otázka, tím víc lidí zavolá.
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 13. 2. 2007 22:00

Otázky jsou naprosto primitivní vždy :wink: ... jde o to, že si lidé řeknou, proč by se jednou to štěstí nepostavilo také k nim čelem ... a zkusí to :wink: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 13. 2. 2007 22:06

Ono dost lidí nechápe že když zavolají nedovolají se přímo tý holce co to uvádí ale na nějaký automat a až potom je případně vylosujou.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 13. 2. 2007 22:08

no jasny, a přitom nejvíc čekání a užírání peněz...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků