televizní soutěže

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod mae-geri 11. 2. 2007 16:50

I ve druhem...
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 11. 2. 2007 17:26

no spiš na žádné, asi to bude tím že na TV se skoro vubec nedívám, ale AZ kvíz není špatný a kdysi Riskuj
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hazellee 11. 2. 2007 17:28

taky byla dobrá pyramida. nebo ta soutěž o češtině. nebo videostop :-)
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lamborghini 11. 2. 2007 17:32

těď už soutěže moc nesleduju. Ale dřív jsem sledoval riskuj
Lamborghini
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 11. 2. 2007 18:19

Dívám se na AZ-kvíz,a sledoval sem Milionáře
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 11. 2. 2007 19:06

Nejraději vzpomínám na ty co bývali dřív, takové 6 ran do klobouku nebo Buď a nebo byli svého času dobré soutěže. 6 ran do kloboukui byla sranda, a v Buď a nebo to bylo napětí co si dotyčný vylosuje s osudí.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod mae-geri 11. 2. 2007 19:10

A co kolotoc, ten se nikomu nelibil? Ti blazni, co rikali jedno pismeno 3x byli uplne nejlepsi :lol:
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 11. 2. 2007 19:13

Michal P píše:Nejraději vzpomínám na ty co bývali dřív, takové 6 ran do klobouku nebo Buď a nebo byli svého času dobré soutěže. 6 ran do kloboukui byla sranda, a v Buď a nebo to bylo napětí co si dotyčný vylosuje s osudí. /quote]

Tož to vubec neznám, to sem asi byl ještě "na houbách" :lol:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 11. 2. 2007 19:19

Mark FX: Tyhle soutěže běžely za totality, to Buď a nebo už si taky nějak nevybavuju, ale zato si pamatuju ještě Papouška na tři.
Zymysli se nad sebou..
Zero_Cool
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 11. 2. 2007 19:20

MarkFX: já byl tehdy ve věku mého syna, možná proto se mi to tak líbilo, ono toho taky moc v té televizi nešlo.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod marz 11. 2. 2007 19:21

Já jsem taky dřív sledovával hodně těchto blbostí, ale už mně to přešlo. Sledovával jsem ten Kolotoč, Riskuj!, AZ kvíz, cosi na ČT1, Rychlý prachy, Prima jízda, ... no bylo toho fůra, ani na názvy si nevzpomenu.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 11. 2. 2007 19:28

Zero: Buď a nebo byla normální vědomostní soutěž kdy ve finále si si mohl vybrat buď hotovost nebo losování výhry. Zajímavé bylo to losování, výherce prostrčil ruku otvorem do průhledného osudí, ve kterém byli míčky popsané výhrou, které diváci viděli výherce nikoliv.
A výherce míčky probíral ohmatával třeba už držel v ruce míček s nejvyšší výhrou ale pak si třeba vybral jiný.
Výhry byly věcné, od televizoru ( tehdy drahá věc ) po nějakou drobnost, ale hlavně tam byl míček všechno= všechny výhry, nic a buď a nebo= možnost vlastního výběru.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ally 11. 2. 2007 19:32

A také cena hra Člověče, nezlob se. A šest ran do klobouku se mi taky líbilo.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 11. 2. 2007 22:01

Dnes jsem skoukl Ber, nebo Neber ...celkem dobře vymyšlená hra, ale nevím, jestli si jí pustím příště zas :D ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hazellee 11. 2. 2007 22:09

taky nevím, jeslti si to pustím znovu. mám radši vědomostní soutěže. ale třeba se to bude líbit jiným. docela bych Zunovi fandila, aby mu to s tou soutěží vyšlo, ale nevím, nevím...
Hazellee
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků