televizní soutěže

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod marz 12. 2. 2007 06:40

Mně bavívala Pevnost Boyard (bo jak se jmenovala) a taky Kdo přežije (to se tak asi taky nejmenovalo) - americká soutěž, jak byla parta lidí vyhozena na pustý ostrov jen se základní výbavou a museli přežít rozděleni na dvě skupinky a pak mezi sebou soutěžili a postupně vypadávali.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 12. 2. 2007 08:58

A jo, Pevnost Boyard, na to bych zapomnel. Na to jsem taky koukal
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod mae-geri 12. 2. 2007 10:08

jj, nejlepsi byl otec Fura, nebo jak se jmenoval... A ty jeho dva hlasy. Jeden puvodni a jeden dabing :lol: Ikdyz to bylo vsude...
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ConPower 12. 2. 2007 11:21

[quote="Ťuhýk"tA jo, Pevnost Boyard, na to bych zapomnel. Na to jsem taky koukal[/quote]
Nebyla to (asi) francouzská soutěž, kde bandu lidí zavezli na pevnost na nějakém ostrůvku a tam plnili různé úkoly? Pokud si dobře vzpomínám, bylo to někdy dopoledne na Nově... Jinak jestli to je ono, tak jsem se na to taky díval, a to dost rád, i když mi bylo snad 5. :)

A co se týče Kolotoče, na něj jsem se díval (taky kolem 5 let) a díky němu jsem se naučil číst už ve školce. :D
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 12. 2. 2007 11:27

Jo, to je ono :)

Obrázek
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 2. 2007 13:01

jojo, to bylo drsný, ty úkoly jak tam měli plnit... Na to sem se rád koukal. A když už sme u toho, tak samozřejmě Hry bez hranic, ale to se řeší jinde
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod vizitix 12. 2. 2007 13:57

Pevnost Boyard ... to bylo špica, potom hry bez hranic...
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 12. 2. 2007 14:08

Kéž by zase aspoň Boyard někdy opakovali, to byla skvělá hra :) ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod lu.kas 13. 2. 2007 19:26

Vylozene me toci, jak je temer v kazdem poradu TV Nova/Prima moznost vyhrat nejakou castku zodpovezenim naprosto primitivni otazky, typu "Co znamena Big Brother? - A)Velky otec, B) Velky bratr :-D Moderator se vzdycky tvari, jak tezka ta otazka je a vzdycky je to jenom zdrzeni toho poradu
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod marz 13. 2. 2007 19:31

Jo, a mně by zajímalo kolik lidí jim tam fakt zavolá, nebo napíše, lidská hloupost je totiž nevyčerpatelná.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 13. 2. 2007 20:42

njn ... lidé si řeknou: "Co kdyby?" a za těch 60Kč to zkusí, tak se nediv že se jim toto vyplácí :lol: :wink: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Hazellee 13. 2. 2007 21:13

čím lehčí otázka, tím víc lidí zavolá.
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 13. 2. 2007 22:00

Otázky jsou naprosto primitivní vždy :wink: ... jde o to, že si lidé řeknou, proč by se jednou to štěstí nepostavilo také k nim čelem ... a zkusí to :wink: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Michal P 13. 2. 2007 22:06

Ono dost lidí nechápe že když zavolají nedovolají se přímo tý holce co to uvádí ale na nějaký automat a až potom je případně vylosujou.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 13. 2. 2007 22:08

no jasny, a přitom nejvíc čekání a užírání peněz...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Předchozí stránkaDalší stránka