televizní soutěže

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Hazellee 11. 2. 2007 16:45

Díváte se na ně? na které? a zúčastnili jste se už (a kterých) a proč (ne)?
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mae-geri 11. 2. 2007 16:47

Nedivam... Driv trochu na riskuj a milionare a ted uz to jde mimo me. A asi bych se nikam neprihlasil. Sice uplne blby nejsem, ale v televizi bych si nemohl na nic vzpomenout a byl by trapas :)
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marz 11. 2. 2007 16:50

Já nic takového nesleduju, a většinou mně to štve, že tam něco takového dávají, místo toho mohli radši dát nějaký normální film.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod zamis 11. 2. 2007 16:55

nic takovyho uz nesleduju, ale driv jsem koukal na AZ kviz a na riskuj. a kdyz jsem chodil na zakladku tak jsem se zucasnil jakesi souteze ve snidani s novou, kde jsem kreslil opicku :mrgreen:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod Hazellee 11. 2. 2007 16:58

třeba o korunu krále karla není špatná soutěž, je to o historii. i na az kvíz se dá dívat. jinak toho asi moc není. a dnes má být nějaká nová na primě, ale to si nejsem jistá, nakolik to bude ke koukání :-( přepnout se to dá vždycky :-)
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ally 11. 2. 2007 17:00

Kdysi jsem sledovala O poklad Anežky České a Milionáře. Dneska už tak vyjímečně Az kvíz.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 11. 2. 2007 17:04

Nesleduji, není čas a když by byl tak jsem raději u PC...
Svět nemůže za to, jaký produkuje svině.
Carpe hominem!
Zero_Cool
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Hazellee 11. 2. 2007 17:07

ally píše:Kdysi jsem sledovala O poklad Anežky České a Milionáře. Dneska už tak vyjímečně Az kvíz. /quote]

no a místo anežky je karlova koruna, a je tam jiný moderátor-čenský, a soutěžící už jsou jenom ve studiu, nejezdí na památky.
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod christian 11. 2. 2007 17:12

Ja koukam na 5 proti 5ti :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 11. 2. 2007 17:20

Nekoukam ani na jedno a ani na jedne jsem nebyl. Ale jeden spoluzak je takovy blazen, soutezi kde muze. Az-kviz, milionar, dokonce se prihlasil i do Trosecnika, ale nevybrali ho :)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod marz 11. 2. 2007 17:30

Ale AZ kvíz je dobrý pořad, jeden z mála, na které se dá dívat.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mae-geri 11. 2. 2007 17:33

A prihlasil by ses tam? :)
mae-geri
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marz 11. 2. 2007 17:34

Ne, ale když sleduju ten dětský, tak se sem tam i chytám :mrgreen:
I blbci letí vzhůru!!!
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mae-geri 11. 2. 2007 17:43

nj, vsak na prvaka je to dobre :lol:
mae-geri
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marz 11. 2. 2007 17:47

Jo a jak se to počítá na vysoké??? Prvák je v prvním semestru nebo i ve druhém???
I blbci letí vzhůru!!!
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mae-geri 11. 2. 2007 17:50

I ve druhem...
mae-geri
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 11. 2. 2007 18:26

no spiš na žádné, asi to bude tím že na TV se skoro vubec nedívám, ale AZ kvíz není špatný a kdysi Riskuj
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Hazellee 11. 2. 2007 18:28

taky byla dobrá pyramida. nebo ta soutěž o češtině. nebo videostop :-)
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lamborghini 11. 2. 2007 18:32

těď už soutěže moc nesleduju. Ale dřív jsem sledoval riskuj
Lamborghini
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mirdasl 11. 2. 2007 19:19

Dívám se na AZ-kvíz,a sledoval sem Milionáře
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 11. 2. 2007 20:06

Nejraději vzpomínám na ty co bývali dřív, takové 6 ran do klobouku nebo Buď a nebo byli svého času dobré soutěže. 6 ran do kloboukui byla sranda, a v Buď a nebo to bylo napětí co si dotyčný vylosuje s osudí.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod mae-geri 11. 2. 2007 20:10

A co kolotoc, ten se nikomu nelibil? Ti blazni, co rikali jedno pismeno 3x byli uplne nejlepsi :lol:
mae-geri
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 11. 2. 2007 20:13

Michal P píše:Nejraději vzpomínám na ty co bývali dřív, takové 6 ran do klobouku nebo Buď a nebo byli svého času dobré soutěže. 6 ran do kloboukui byla sranda, a v Buď a nebo to bylo napětí co si dotyčný vylosuje s osudí. /quote]

Tož to vubec neznám, to sem asi byl ještě "na houbách" :lol:

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 11. 2. 2007 20:19

Mark FX: Tyhle soutěže běžely za totality, to Buď a nebo už si taky nějak nevybavuju, ale zato si pamatuju ještě Papouška na tři.
Svět nemůže za to, jaký produkuje svině.
Carpe hominem!
Zero_Cool
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Michal P 11. 2. 2007 20:20

MarkFX: já byl tehdy ve věku mého syna, možná proto se mi to tak líbilo, ono toho taky moc v té televizi nešlo.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod marz 11. 2. 2007 20:21

Já jsem taky dřív sledovával hodně těchto blbostí, ale už mně to přešlo. Sledovával jsem ten Kolotoč, Riskuj!, AZ kvíz, cosi na ČT1, Rychlý prachy, Prima jízda, ... no bylo toho fůra, ani na názvy si nevzpomenu.
I blbci letí vzhůru!!!
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Michal P 11. 2. 2007 20:28

Zero: Buď a nebo byla normální vědomostní soutěž kdy ve finále si si mohl vybrat buď hotovost nebo losování výhry. Zajímavé bylo to losování, výherce prostrčil ruku otvorem do průhledného osudí, ve kterém byli míčky popsané výhrou, které diváci viděli výherce nikoliv.
A výherce míčky probíral ohmatával třeba už držel v ruce míček s nejvyšší výhrou ale pak si třeba vybral jiný.
Výhry byly věcné, od televizoru ( tehdy drahá věc ) po nějakou drobnost, ale hlavně tam byl míček všechno= všechny výhry, nic a buď a nebo= možnost vlastního výběru.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ally 11. 2. 2007 20:32

A také cena hra Člověče, nezlob se. A šest ran do klobouku se mi taky líbilo.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod includes 11. 2. 2007 23:01

Dnes jsem skoukl Ber, nebo Neber ...celkem dobře vymyšlená hra, ale nevím, jestli si jí pustím příště zas :D ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Hazellee 11. 2. 2007 23:09

taky nevím, jeslti si to pustím znovu. mám radši vědomostní soutěže. ale třeba se to bude líbit jiným. docela bych Zunovi fandila, aby mu to s tou soutěží vyšlo, ale nevím, nevím...
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marz 12. 2. 2007 07:40

Mně bavívala Pevnost Boyard (bo jak se jmenovala) a taky Kdo přežije (to se tak asi taky nejmenovalo) - americká soutěž, jak byla parta lidí vyhozena na pustý ostrov jen se základní výbavou a museli přežít rozděleni na dvě skupinky a pak mezi sebou soutěžili a postupně vypadávali.
I blbci letí vzhůru!!!
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 12. 2. 2007 09:58

A jo, Pevnost Boyard, na to bych zapomnel. Na to jsem taky koukal
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod mae-geri 12. 2. 2007 11:08

jj, nejlepsi byl otec Fura, nebo jak se jmenoval... A ty jeho dva hlasy. Jeden puvodni a jeden dabing :lol: Ikdyz to bylo vsude...
mae-geri
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ConPower 12. 2. 2007 12:21

[quote="Ťuhýk"tA jo, Pevnost Boyard, na to bych zapomnel. Na to jsem taky koukal[/quote]
Nebyla to (asi) francouzská soutěž, kde bandu lidí zavezli na pevnost na nějakém ostrůvku a tam plnili různé úkoly? Pokud si dobře vzpomínám, bylo to někdy dopoledne na Nově... Jinak jestli to je ono, tak jsem se na to taky díval, a to dost rád, i když mi bylo snad 5. :)

A co se týče Kolotoče, na něj jsem se díval (taky kolem 5 let) a díky němu jsem se naučil číst už ve školce. :D
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 12. 2. 2007 12:27

Jo, to je ono :)

Obrázek
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 2. 2007 14:01

jojo, to bylo drsný, ty úkoly jak tam měli plnit... Na to sem se rád koukal. A když už sme u toho, tak samozřejmě Hry bez hranic, ale to se řeší jinde

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod vizitix 12. 2. 2007 14:57

Pevnost Boyard ... to bylo špica, potom hry bez hranic...
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 12. 2. 2007 15:08

Kéž by zase aspoň Boyard někdy opakovali, to byla skvělá hra :) ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod lu.kas 13. 2. 2007 20:26

Vylozene me toci, jak je temer v kazdem poradu TV Nova/Prima moznost vyhrat nejakou castku zodpovezenim naprosto primitivni otazky, typu "Co znamena Big Brother? - A)Velky otec, B) Velky bratr :-D Moderator se vzdycky tvari, jak tezka ta otazka je a vzdycky je to jenom zdrzeni toho poradu
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod marz 13. 2. 2007 20:31

Jo, a mně by zajímalo kolik lidí jim tam fakt zavolá, nebo napíše, lidská hloupost je totiž nevyčerpatelná.
I blbci letí vzhůru!!!
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 13. 2. 2007 21:42

njn ... lidé si řeknou: "Co kdyby?" a za těch 60Kč to zkusí, tak se nediv že se jim toto vyplácí :lol: :wink: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Hazellee 13. 2. 2007 22:13

čím lehčí otázka, tím víc lidí zavolá.
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 13. 2. 2007 23:00

Otázky jsou naprosto primitivní vždy :wink: ... jde o to, že si lidé řeknou, proč by se jednou to štěstí nepostavilo také k nim čelem ... a zkusí to :wink: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Michal P 13. 2. 2007 23:06

Ono dost lidí nechápe že když zavolají nedovolají se přímo tý holce co to uvádí ale na nějaký automat a až potom je případně vylosujou.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 13. 2. 2007 23:08

no jasny, a přitom nejvíc čekání a užírání peněz...

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 13. 2. 2007 23:19

Takze ono se jim to asi vyplati, tomu libovolnymu jednomu tech nejakejch padesat tisic vrazit...
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Michal P 13. 2. 2007 23:23

Oni to dřív nenechají vyhrát dokud jim nezavolá tolik lidí aby jim to na to vydělalo a ještě dost zbylo, to je snad jasný.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 13. 2. 2007 23:48

MarkFX píše:no jasny, a přitom nejvíc čekání a užírání peněz... /quote]

To jsou zase jiné soutěže :wink: ... třeba u BB si se jakoby zaregistroval, strhli ti za hovor 60Kč a čekal jsi :wink: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod X-Brace 30. 7. 2007 21:50

Soutěže jsem sledoval vědomostní jako byl Milionář nebo Riskuj, ale asi náš národ tak upadá, že už dělají soutěže jen pro "hloupé" jako je Páťák, Ber nebo neber, 5 proti 5 a podobné. :cry:
@peroutka
X-Brace
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marty89 31. 7. 2007 07:34

No teď už sleduju jenom soutěže jako Survivor nebo Amazing Race. To jsou skvělé záležitosti.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009

Odeslat příspěvekod includes 31. 7. 2007 12:17

Já se někdy podívám na toho Páťáka a směju se tuposti lidí vybraných do té soutěže, jinak už nic moc :( ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 31. 7. 2007 17:14

Sakra, to je ten páťák pro všechny fakt tak lehký? Já jsem viděl jenom kousek, ale že bych to všechno bezproblémově dával... Gympl a rok výšky a opravdu jsem občas nestíhal: Kolikrát byl Masaryk zvolen presidentem, Jaké řeky protékají (nebo se slučují) Českými Budějovicemi (o té jedné jsem v životě neslyšel). No, to jsou dvě otázly ze čtyř, které jsem slyšel, ty zbylé dvě byly hodně promitivní (průběh střídáí dne a noci a co má víc stěn, jestli kvádr o nějakých rozměrech nebo krychle...) :-D
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník

Odeslat příspěvekod Hazellee 31. 7. 2007 18:38

ještě je dobrá soutěž o korunu karla nebo jak se to jmenuje, mně to obvykle uteče, ale je to o historii a není to výjimečně pro blbé.
teď je nějak málo kvalitních vědomostních soutěží. běží ještě aspoň az kvíz? s nostalgií vzpomínám třeba na tu soutěž o češtině, jak tam byl porotce šmoldas:-), riskuj, pyramidu. proč někdo neudělá nějakou takovou soutěž, jako byla ta čeština? to byla kultura i humor v jednom.
ta soutěž "Páťák" mně občas taky zaskočí. ale některé věci jso uvysloveně primitivní a lidi to neví. ale děti máme dobře naučené a nebojí se, ti dva šílenci to moderují dobře, jsou legrační ale už se na to teď nedívám. radši čtu anebo jsem na pc a tak.
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 31. 7. 2007 18:45

Dneska už soutěže, kde jsou těžké otázky, nefrčí. Obyvatel, kteří mají jen základy historie, zeměpisu a všeho možného ubývá, tudíž i fandů takových pořadů. Radši dají lehké otázky, extrémně tupé soutěžící a hurrá na to. Divákům se to líbí, páč znají odpovědi a když vidí, že ten v TV to vůbec nedává, zdvyhá se jim sebevědomí. Tak proč se na to nepodívat znovu a znovu?
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník

Odeslat příspěvekod aquarkko 31. 7. 2007 22:35

AZ Kvíz je furt...ne? Mám pocit, že nedávno jsem slyšela, že Machourková tam říká, že budou nabírat nový soutěžící...jednu dobu jsem na něj koukala každej den, dost věcí se tam dozvíš. Na ostatní kraviny jako páťák nekoukám, občas ještě na Milionáře na ORF, ale to kvůli němčině :)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Marty89 1. 8. 2007 07:34

Tak milionář se dá klidně i německy, ty otázky člověk z devadesáti procent pochopí. Nejhorší jsou ale tak ty 1. - 5. otázka, kde jsou vždycky takové blbosti, co nikdy nepochopím.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009

Odeslat příspěvekod aquarkko 1. 8. 2007 11:42

Jo, mě ba ty slangový slovíčka :)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Biggi 24. 8. 2007 19:53

Dívám se na některé.. Třeba dřív jsem se dívala na "Chcete být milionářem" nebo i "Riskuj".
Teď se občas podívám na "5 proti 5".

Jednou jsem se podívala na "Jsi chytřejší jak páťák" a už nikdy víc.. :hm
Biggi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Hazellee 7. 4. 2009 20:16

já mám ráda vědomostní soutěže,ale teď ani žádná pořádná není, nebo je někde něco opravdu zajímavého? asi jenom azkviz :mrgreen:
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dr.Gonzo 8. 7. 2009 18:04

Problém je v tom že žádný jiný pořad krom AZ-Kvíz už v TV není. myslím tím pořed z té staré dobré školy: otázka-odpověď .Risk, milionář atd...A to je dost naprt...
Dr.Gonzo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Hansol58231 14. 2. 2010 02:29

Dosti matně si vzpomínám na pořad/soutěž Hip Hop (nebo jak seto jmenovalo - nemám namysli hudební styl!!)
Na konci daly dvoum soutežícím otázku a ten jeden odpovídal že zatáhl buď za ANO nebo NE a když zatáhl za správnou odpověď tak se na něj visypaly míčky a když špatně tak začlo na něj pršet (a soutěžily tam mladiství)

Pamatuji si žeto dávaly o velkých prázdninách vždy ráno.
Naposledy upravil Hansol58231 dne 14. 2. 2010 22:21, celkově upraveno 1
Hansol58231
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hobitt 14. 2. 2010 03:14

To si pamatuju, to bylo myslím Hip Hop Hap :)
2016 Škoda Fabia Combi 1.2 TSI
2015 Renault Master 2.3 dCi
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod roxor 11. 9. 2010 07:20

X-Brace píše:Soutěže jsem sledoval vědomostní jako byl Milionář nebo Riskuj,

Veru boli rôzne ... a niektoré veru napínavé.
Pozeraval som Milionára,Koleso šťastia,Riskuj.Z týchto sa mi najviac pozdával Riskuj (hovorievali sme Riskuj a nepyskuj :mrgreen: ).Milionár by bol tiež taujímavý,ale moderátor (V.Čech) naťahoval čas nad únosnú mieru (je to samozrejme vecou réžie,či pravidiel licencie).No a Koleso bolo vhodné na dobrý psychický relax.Nenáročné na vedomosti :-l
Dnes už pozerám iba A-Z kvíz.
Je to v čase,ktorý mi vyhovuje,forma relácie je tiež fajná.Otázky sú zo všetkých odvetví a ich úroveň je myslím,pre nás,bežného diváka.Aj keď musím povedať,niekedy sú také zapeklité otázky,že som ani netušil,že niečo také existuje :hm
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec

Odeslat příspěvekod pawka 19 12. 1. 2012 09:24

nemůžu si vzpomenout na tv soutěž,kde se vybíraly otázky z velkého panelu.např. naše součastnost za 500 nebo sport za 300.vysílalo se to v 80letech
pawka 19
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 12. 1. 2012 12:31

Risk/Riskuj na Nově? To ale nebyla 80. léta.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Potkan Jája 12. 1. 2012 20:32

Za komančů byly lepší soutěže.
Veselé Velikonoce :-)
Potkan Jája
Čtenář

Odeslat příspěvekod Jeffe 15. 1. 2012 13:44

Jak ktere, treba takovy Videostop byl moc dobry.
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Moderátor

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 20. 1. 2012 00:14

Kolotoč :love:
Alláh je vždy odpouštějící a milosrdný.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod 4honza 20. 1. 2012 12:22

Kolotoč ale nebyla televizní soutěž, nýbrž recesistický pořad, kde obsazovali komické postavičky včetně moderátora :-)
4honza
Datel roku 2009

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 20. 1. 2012 16:17

Ale kušuj :)
Alláh je vždy odpouštějící a milosrdný.
seterwohipikule
Trvalý BAN

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor