televizní soutěže

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 13. 2. 2007 22:19

Takze ono se jim to asi vyplati, tomu libovolnymu jednomu tech nejakejch padesat tisic vrazit...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 13. 2. 2007 22:23

Oni to dřív nenechají vyhrát dokud jim nezavolá tolik lidí aby jim to na to vydělalo a ještě dost zbylo, to je snad jasný.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 13. 2. 2007 22:48

MarkFX píše:no jasny, a přitom nejvíc čekání a užírání peněz... /quote]


To jsou zase jiné soutěže :wink: ... třeba u BB si se jakoby zaregistroval, strhli ti za hovor 60Kč a čekal jsi :wink: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X-Brace 30. 7. 2007 20:50

Soutěže jsem sledoval vědomostní jako byl Milionář nebo Riskuj, ale asi náš národ tak upadá, že už dělají soutěže jen pro "hloupé" jako je Páťák, Ber nebo neber, 5 proti 5 a podobné. :cry:
@peroutka
X-Brace
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 31. 7. 2007 06:34

No teď už sleduju jenom soutěže jako Survivor nebo Amazing Race. To jsou skvělé záležitosti.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 31. 7. 2007 11:17

Já se někdy podívám na toho Páťáka a směju se tuposti lidí vybraných do té soutěže, jinak už nic moc :( ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 31. 7. 2007 16:14

Sakra, to je ten páťák pro všechny fakt tak lehký? Já jsem viděl jenom kousek, ale že bych to všechno bezproblémově dával... Gympl a rok výšky a opravdu jsem občas nestíhal: Kolikrát byl Masaryk zvolen presidentem, Jaké řeky protékají (nebo se slučují) Českými Budějovicemi (o té jedné jsem v životě neslyšel). No, to jsou dvě otázly ze čtyř, které jsem slyšel, ty zbylé dvě byly hodně promitivní (průběh střídáí dne a noci a co má víc stěn, jestli kvádr o nějakých rozměrech nebo krychle...) :-D
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hazellee 31. 7. 2007 17:38

ještě je dobrá soutěž o korunu karla nebo jak se to jmenuje, mně to obvykle uteče, ale je to o historii a není to výjimečně pro blbé.
teď je nějak málo kvalitních vědomostních soutěží. běží ještě aspoň az kvíz? s nostalgií vzpomínám třeba na tu soutěž o češtině, jak tam byl porotce šmoldas:-), riskuj, pyramidu. proč někdo neudělá nějakou takovou soutěž, jako byla ta čeština? to byla kultura i humor v jednom.
ta soutěž "Páťák" mně občas taky zaskočí. ale některé věci jso uvysloveně primitivní a lidi to neví. ale děti máme dobře naučené a nebojí se, ti dva šílenci to moderují dobře, jsou legrační ale už se na to teď nedívám. radši čtu anebo jsem na pc a tak.
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 31. 7. 2007 17:45

Dneska už soutěže, kde jsou těžké otázky, nefrčí. Obyvatel, kteří mají jen základy historie, zeměpisu a všeho možného ubývá, tudíž i fandů takových pořadů. Radši dají lehké otázky, extrémně tupé soutěžící a hurrá na to. Divákům se to líbí, páč znají odpovědi a když vidí, že ten v TV to vůbec nedává, zdvyhá se jim sebevědomí. Tak proč se na to nepodívat znovu a znovu?
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 31. 7. 2007 21:35

AZ Kvíz je furt...ne? Mám pocit, že nedávno jsem slyšela, že Machourková tam říká, že budou nabírat nový soutěžící...jednu dobu jsem na něj koukala každej den, dost věcí se tam dozvíš. Na ostatní kraviny jako páťák nekoukám, občas ještě na Milionáře na ORF, ale to kvůli němčině :)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 1. 8. 2007 06:34

Tak milionář se dá klidně i německy, ty otázky člověk z devadesáti procent pochopí. Nejhorší jsou ale tak ty 1. - 5. otázka, kde jsou vždycky takové blbosti, co nikdy nepochopím.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 1. 8. 2007 10:42

Jo, mě ba ty slangový slovíčka :)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Biggi 24. 8. 2007 18:53

Dívám se na některé.. Třeba dřív jsem se dívala na "Chcete být milionářem" nebo i "Riskuj".
Teď se občas podívám na "5 proti 5".

Jednou jsem se podívala na "Jsi chytřejší jak páťák" a už nikdy víc.. :hm
Biggi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hazellee 7. 4. 2009 19:16

já mám ráda vědomostní soutěže,ale teď ani žádná pořádná není, nebo je někde něco opravdu zajímavého? asi jenom azkviz :mrgreen:
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dr.Gonzo 8. 7. 2009 17:04

Problém je v tom že žádný jiný pořad krom AZ-Kvíz už v TV není. myslím tím pořed z té staré dobré školy: otázka-odpověď .Risk, milionář atd...A to je dost naprt...
Dr.Gonzo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků