Veronica Mars

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Hondaq 29. 1. 2007 00:39

Co říkáte na tento seriál. Podle mě je to povedený dílko. Ač sem od něj moc nečekal tak mě mile překvapil.
U nás ho zatím moc lidí nezná. Ale to se myslím změní od 12.2.2007 kdy u nás poběží na nově.
:arrow: http://www.csfd.cz/film/184415-veronica-mars/
:arrow: http://serialy.mirekholy.net/?&sekce=se ... onica_mars
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 29. 1. 2007 10:37

no hele, pred asi ctvrt rokem sem na nej narazil protoze jsem myslel ze je to nejaky scifi , to slovo Mars me zmatlo, lehce jsem shledl 1 dil a to je jen nejaky teenagerovsky serial a klasickama zapletkama, jak kdo s kym chodi apod ne? :-)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hondaq 29. 1. 2007 11:23

:D já si zas furt myslel že to je náká telenovala podle toho názvu a to mě od toho odrazovalo :)
Jinak je to seriál pro teenagery (ale řekl bych ne jen) Vztahy se tam řeší ale asi stylem který mi nevadí protože de o tohle:
V každý serii se na začátku něco stane ( v 1. vražda kámošky veroniky) to se táhne celým dějem a na konci serie se to vyřeší. A pak jsou zde v každým díle ještě další případy který řeší bud otec veroniky nebo veronika nebo si vzájemě pomáhaj. Otec veroniky je soukormý detektiv. Některý případy jsou zajímaví víc některý míň ale mě to celkem chytlo... to že veronika vždycky na všechno příde... lumpovi to nandá a oběti pomůže:) i když je to samozřejmě nereálný :)
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 29. 1. 2007 11:51

no, takže to vypadá opravdu nezajímavě....
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 29. 1. 2007 12:23

Hondaq píše::D já si zas furt myslel že to je náká telenovala podle toho názvu a to mě od toho odrazovalo :)
Jinak je to seriál pro teenagery (ale řekl bych ne jen) Vztahy se tam řeší ale asi stylem který mi nevadí protože de o tohle:
V každý serii se na začátku něco stane ( v 1. vražda kámošky veroniky) to se táhne celým dějem a na konci serie se to vyřeší. A pak jsou zde v každým díle ještě další případy který řeší bud otec veroniky nebo veronika nebo si vzájemě pomáhaj. Otec veroniky je soukormý detektiv. Některý případy jsou zajímaví víc některý míň ale mě to celkem chytlo... to že veronika vždycky na všechno příde... lumpovi to nandá a oběti pomůže:) i když je to samozřejmě nereálný :)c/quote]



jezismarja, to musi byt hovadina. jeste rekni ze veronice je tak15 let a ja si ukousnu pravy varle
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hondaq 29. 1. 2007 12:44

:mrgreen: no můžeš kousat... tam jí je 17:) aspon dvě 2 serie ve třeti už je na vysoký tak to by jí mohlo bejt nákech 19/20 :)
ale je to zábavný má to rychlej spád a člověk se u toho nenudí...
Já na to začal koukat zárovneň s jerichem a veronika u mě vyhrála ... jericho sem ani nedoukoukal ...
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hondaq 13. 2. 2007 16:00

omlouvám se... kdokoliv měl díky mě chut kouknout na jeden díl VM na nově tak na to může rovnou zapomenout protože to co z toho seriálu nova udělala je hrůza a nikdo aspon tochu soudnej se na to nemůže koukat. Dabing je víc než nepovedenej... :(
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lariel 30. 3. 2007 18:37

Jo libi se mi. Veronica je pekna, takze je na co koukat.
CPU: E4300 @ 2,7GHz
GPU: Sapphire x1950Pro Ultimate 580/1600
HDD: Seagate 320GB SATA2
RAM: Corsair 800MHz DDR2 CL5 2x1GB
MB: Gigabyte DS4
Zdroj: Sesaonic S-12 500W 2x12V
Skříň: Thermaltake Aquila
Chladiče: Scythe Ninja Plus, Zalman VF900
Lariel
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 30. 3. 2007 20:17

Dneska nebyl hokej tak jsem videl v televizi kousek... no nic moc teda. Akorat ta holka je docela pekna
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scater 30. 3. 2007 20:22

Vim jen to, že je to kočka :)
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 30. 3. 2007 21:28

No zas az takova kocka to neni, serial je to celkem dobrej, ale obcas moc prekombinovanej. A jeden dil nevidis a uz jsi mimo obraz...
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."
M.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 30. 3. 2007 21:31

Tenhle seriál mě teda moc nezaujal, jsou lepší.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hondaq 31. 3. 2007 00:02

ally: jak sem psal... nova z toho udělala poloviční seriál ... vůbec se nedivím že tě to nezaujalo.
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 31. 3. 2007 09:38

seriál nuda, Veronica moc pěkná ; )
Skinny
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sl.megi 7. 5. 2007 21:53

Vzhledem k tomu, že mě Veroničina krása nezajímá, tak se tam nemám na co koukat :lol:. Viděla jsem asi půlku a vypla. Nebavilo.
Maybe, maybe not..
sl.megi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků