CSI

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Ted 24. 10. 2006 21:51

Tak co, koukáte na nějakou? Já sleduju jen ty na Nově a začíná mi připadat, že Las Vegas začíná nabírat na stereotypu, zatímco Miami má v každém díle něco nového. Jasně, vždycky jde o vyšetření vraždy, ale tady se objevuje hodně různých prostředí a zápletek (závody formule, lovci pokladů, požár v nočním klubu), navíc mi Miami připadá taky o dost akčnější a hlavně emotivnější.
Tak co, jaký je váš názor??
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 24. 10. 2006 21:54

co to je? nejaka krimi, co si pamatuju ta v tv jsem kdysi nejradeji koukal akorat na nejakeho Jacka Sloughtera jak resil pripady nekde na plazi ci co , ale bylo to fajn :)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 24. 10. 2006 22:15

CSI jsem sledoval jen Lav Vegas, pak jsme zkusil Miami, a ta mne odradila, tak ted nesleduju ani jednu, stejne na to uz nemam cas.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 24. 10. 2006 23:50

Mohl by mě někdo, prosím, osvětlit co je to CSI? Google mi našel, že to je Centrum Stavebního Inženýrství. Ale nějak mi to nepasuje s tím, že podle téhož pána jsou Las Vegas a Miami města v USA.

Jinak jsem taky sledoval Nicka Slaugtera :-) Ale to je min 10let zpět. Ale co má sakra CSI společnýho s televizí?
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 25. 10. 2006 00:37

Crime Scene Investice do realit ... tak nejak :-)

ja sem koukal na CSI NY ... a to vypadalo docela zajimave .. preci jen je pro mne lakavejsi mestska zastavba oproti placce o rozloze 1000km2 s peti milionama obyvatel :-)))

je to v podstate znovuoziveni stary serie nekdy z poloviny 80 let .. tehda to byl docela hammer serial (A dokonce i film)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod kodl 25. 10. 2006 01:00

2Pix: si me to vysvetlil.. To jako investice do Kriminalnich Scen? Mluvte na me cesky. uz ani nevim kolik jsem toho vypil, ale moje easy english nezvlada..
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 25. 10. 2006 05:41

Tak se mrkni sem http://www.csfd.cz/film.php?69651 , pak taky sem http://www.csfd.cz/film.php?69540 a taky sem http://www.csfd.cz/film.php?189590. Jinak mne se nejvic libila ta Las Vegas, protoze tam byl Gill Grisom, ktery to vedl fakt paradne, a myslim ze byl neprekonatelny.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 25. 10. 2006 06:07

Mi se CSI Las Vegas nelíbila, zato Miami je celkem dobrá, když mám čas a náladu, tak na to někdy koukám :) ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 25. 10. 2006 08:24

no pro mne je to stejny jako Las Vegas
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 25. 10. 2006 13:46

Koukám na oboje, narozdíl od seriálu typu Rodinná Pouta, Letiště, Ordinace jim podobných to má aspoň nějakou úroveň... Bavěj mě obě... Jinak i Horákovi mi přijde jako docela dobrej seriál.
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 25. 10. 2006 15:05

Mně se v CSI: Miami líbí ten hlavní vyšetřovatel, to je mazák :D ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ted 25. 10. 2006 15:11

Tak to jo, ale Grissom v LV, to je taky dost zajímavá postava
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 25. 10. 2006 15:12

Ten mi tam zase nějak nesedl :( ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 25. 10. 2006 16:32

joo kodl si vzpomel, nick se jmenoval, ne jack, a byl to pohodovy serial :)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 25. 10. 2006 18:11

Horacio je good, alew Grissom taky..
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků