Prison Break

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod johnnym 6. 9. 2006 16:29

Zdravim,
znáte Prison Break? Co si o něm myslíte?

Já jsem během dvou dnů zhlédnul první řadu a už sem šíleně nedočkavý, ať se mi do ruky dostane pár dílů z té druhé. Je to podle mě naprosto úžasný seriál, u kterého se během 43 minut nenudim ani vteřinu a stále jsem v příjemném napětí, co se stane dál.
Naposledy upravil johnnym dne 8. 9. 2006 05:44, celkově upraveno 2
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 6. 9. 2006 16:42

je to ten nejlepší seriál jakej jsem kdy viděl, na druhým místě 24Hodin (1.řada) a na třetím LOST ...

teď čekám na 4. díl 2. série :nenapadne
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 6. 9. 2006 17:09

Co to je Prison Brake? Ja znam akorat Prison Break :mrgreen: Trci mi to na disku a chystam se na zkouknuti...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 6. 9. 2006 19:22

Dobrá záležitost (zařadil bych to mezi 24 hodin na prvním místě a Lost na třetím). Zatím jsem viděl 1. díl 2. série a vypadá to stále dobře :-)
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 6. 9. 2006 20:14

tady jsou CZ fanouškovský stránky s odpočtem dalšího dílu + odkazy na stahování dílů a titulků ...

http://www.prison-break.cz/
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 6. 9. 2006 22:20

no, uz som videl dve casti z druhej serie ale teda zacina to byt nuda. akoze je to stale napinave a jedno s druhym ale tie take logicke chyby ma trosku seru. straca to potom dost na vierohodnosti a urovni.
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fuck8r 6. 9. 2006 22:23

jo to by mě zajímalo na jaké jste přišly chyby ... já ani na jednu - ale asi jen pro to že se u filmů (seriálů) nekoukám (nevyhledávám) logické chyby ale spíš si vychutnávám tu atmosféru a dobré herecké výkony ...

// nekoukám se na to kolik tam je hodin a jestli v dalším záběru není o půl hodiny víc, nebo jestli má hlavní hrdina rozepnutej poklopec a v dalším záběru už ne ... ani bych si nevšimnul kdyby měl v jednom záběru bílý a v druhým modrý triko :nenapadne //
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 6. 9. 2006 22:30

tak taketo chyby mam v pazi aj ja. skor mi lezu na nervy chyby typu spravi sa vzbura, zomrie straznik a v druhom diely je vsetko OK. ziadna samotka, dokonca typci normalne pracuju. podla mojho skromneho nazoru by to tam vyzeralo trosku inak. T-bag by to pekne odniesol kedze vzburu zacal.

alebo napr posledny diel prvej serie konci zaberom, ze utekaju cez pole nevedno kam a asi tak 200 metrov za nimi je plna banda policajtov na autach a so psami. boli na letisku, na otvorenej ploche. nemali sancu utiect.
ale v prvej casti druhej serie je uz den a oni su v nejakom lese. no potes koste...takychto nedostatkov je tam viac, skoda, ze to hnali az do takychto extremov.
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fuck8r 6. 9. 2006 22:42

no jo ta vzpoura: T-Bag vlastně všechno začal a další den jako by nic, vězni normální režim - vycházečky a T-Bag = žádná samotka / navýšení trestu - nic - to je dost divný :hm ... ale co se týče dějový linie, atmosféry a hereckých výkonů -> absolutní špička a proto je to pro mě pořád nejlepší seriál :D
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 6. 9. 2006 23:16

no, o hereckych vykonoch by som taktiez pomlcal. Michael je dost tragicky, ale taky T-Bag, Sucre a Abruzzi su uplne skveli. a inak ma to spad, stale sa tam nieco deje. preto to este stale pozeram ;)

//edit preklepy ;)
Naposledy upravil ewing dne 7. 9. 2006 14:26, celkově upraveno 1
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod johnnym 7. 9. 2006 14:20

hot_spot píše:Co to je Prison Brake? Ja znam akorat Prison Break :mrgreen: Trci mi to na disku a chystam se na zkouknuti...

Jo, Prison Break.. už sem to opravil
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 7. 9. 2006 15:13

Ale víte, co se mi nelíbí? Nejdřív odvysílaj 13 dílů, daj si pauzu a vymyslej novej plán útěku. Po první sérii si daj zase pauzu a hle, máme zde plán B :-) Zdá se mi to místy takový "umělý" :-)

No a s tim přelomem noc / den na konci 1. a začátku 2. sérky je to taky dost "nenápadný" :-D
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 15. 9. 2006 20:27

tak kto videl aspon dve casti nech si pozrie tento flash. ja som sa strasne dobre bavil :D :D

http://www.prison-break.cz/files/prison_yo.swf
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fuck8r 15. 9. 2006 20:38

ewing píše:tak kto videl aspon dve casti nech si pozrie tento flash. ja som sa strasne dobre bavil :D :D

http://www.prison-break.cz/files/prison_yo.swf


jo dobrý -> :lol:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 16. 9. 2006 11:44

Zatim jsem stihl jenom prvni dva dily. Vypada to zajimave, ale nic petihvezdickovyho na tom zatim nevidim...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků