dnes začíná 6 seriálů

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Howard 4. 9. 2006 15:14

S hrůzou jsem zjistil, že dnes v TV začíná 6 seriálů: pojistovna, letiste, zachranari, zoufale manzelky, kobra 11, medicopter.
Připadá vám to normální? Kam ten svět spěje. :mrgreen:
Budete na něco zírat? :)
Howard
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 4. 9. 2006 15:23

Nebudu koukat na nic, seriály mě už opravdu moc neberou :lol: ... možná sem tam na něco kouknu, když nebudu mít třeba co dělat, ale že bych se vyloženě na něco těšil :lol: .... to ne
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 4. 9. 2006 15:40

já budu koukat na Manželky, jinak ten zbytek mě nějak nebere.. Na televizi už vpodstatě vůbec nekoukám, toto bude výjimka.
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 4. 9. 2006 15:56

abych mel doma 6 videii :) pojistovnu jsem videl (ignore).kobru 11,medicopter taky furt opakujou dokola. a ten zbytek mne teda nejak nelaka. myslim ze ten cas jde vyuzit jinak :mrgreen:
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 4. 9. 2006 16:01

Na to, ze se posledni dobou absolutne na nic nedivam, tak se asi kouknu na ty manzelky. Slysel jsem, ze je to fakt dobre. Ale spis by mohla nejaka stanice zacit davat Sex ve meste. Jak to bezelo na jednicce, tak jsem stihl az posledni serii.
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 4. 9. 2006 17:12

ja mam vsechny dily v DivX .. nejaky TV-Ripy .. ale ten konec .. ten mne docela prekvapil ;-)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod scater 4. 9. 2006 17:29

+ včera začal Lost :)
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 4. 9. 2006 17:49

Howard píše:S hrůzou jsem zjistil, že dnes v TV začíná 6 seriálů: pojistovna, letiste, zachranari, zoufale manzelky, kobra 11, medicopter.
Budete na něco zírat?o/quote]
Ne, nebudu. Na TV prakticky nekoukám, jelikož nic pořádnýho, zajímavýho a seriózního nevysílají. Pro mě je TV skoro dead. Obrázek

Zvlaště na tenhle odpad je škoda jen myslet.Obrázek
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nazdar (novy) 4. 9. 2006 19:34

:oboze televize je největší pakárna ze všech sdělovacích prostředků,seriály jsou ubohé,dějově povrchní a na začátku člověk ví,jak to bude končit,prostě pakárna.Ještě že mám neomezený přístup na net. :twisted:
po trávě se nechodí,tráva se hulí
nazdar (novy)
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johnnym 4. 9. 2006 20:41

Koukat nebudu, dneska jsem začal koukat na Prison Brake a to je kalibr, no a viděl jsem včera Lost a to se mi zalíbilo, tak bych to měl mít taky v dispozici na nějakém optickém médiu, takže seriálů na koukání mam teď dost a ke všemu budu pánem svého času.
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 4. 9. 2006 21:24

Neviděl jsem nic ze jmenovaných. :mrgreen: Snad jedině ve středu zkusím "Horákovce", vypadá to na zajímavou českou verzi staršího Step By Step.
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod van vren 4. 9. 2006 21:34

hmm, začíná 6 seriálů a ani jeden dobrej
be obscene... be be agressive
van vren
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maty1976 5. 9. 2006 10:10

Těším se jen na Poslední sezónu. Daleko víc než seriály mě pobavilo v neděli (shlédnuto z videa včera) 3+1 s Donutilem.

Letiště - reklamy pomalu delší než vlastní děj, mimochodem zoufale podobný většině seriálů poslední doby - ztráta času.
Manželky - to je vyloženě pro ženský, viděl jsem minutu, čtyři ženský okolo +-40 se v kavárně bavěj o tom, jaký má nějakej chlap penis...trošku mi to připomělo tu pí-ovinu Sex ve městě.
Kdyby aspoň u toho kouřily (viz mé téma VKC)
maty1976
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 5. 9. 2006 13:22

Jezis, tak ale ty Manzelky byly fakt v poho :lol: Na to se budu divat, je to trosku podobne jak Sex ve meste. :)
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maty1976 5. 9. 2006 14:05

ok, já viděl minutu :D :D
maty1976
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků