Úroveň našich televizí

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod weca 5. 10. 2007 18:43

Na primě se mi líbí Autosalon, ale to Auto Moto Revue, to je hrůza a děs.Vobtloustlej chlapík tam vykládá nějaký kraviny, tváří se u toho, jako kdyby to byla ta nejnudnější věc na světě.A ten hudební doprovod :shock: .Ale i přesto je ČT nejlepší TV.
Daddy´s home!

AC (HC) Sparta Praha & Chelsea FC FAN!
weca
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 5. 10. 2007 18:52

V poslední době si častějc pustím DVD co dávají k novinám než čumět ve všední den na ty jejich programy..........STARCI NA CHMELU byli v pondělí super.
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 6. 10. 2007 17:09

henta vizia je pekna, vsak urcite ju prebral od TV z usa, kde je tvrda kokurencia
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 20. 10. 2007 15:00

mae-geri píše:No, jak kdy... Obcas maji dobre programy. Ale vadi mi, ze nedodrzuji casy, co jsou v TV programu. Na komercnich TV je moc reklam (to je sice pochopitelne, ale stejne me to stve). Jinak obcas nechapu, podle jake kategorie divaku ten program sestavuji... Podle me je tam spousta blbosti.

Přesně tak nejvíc mě baví(nebo spíš nasíraá) TV Nova. Televizní Noviny jim skončí ve 20:10 a oni mají ještě tu drzost ukázat co ,,bude'' ve 20:00 šulíni.
Slawall
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 20. 10. 2007 19:58

weca píše:Na primě se mi líbí Autosalon, ale to Auto Moto Revue, to je hrůza a děs.Vobtloustlej chlapík tam vykládá nějaký kraviny, tváří se u toho, jako kdyby to byla ta nejnudnější věc na světě.A ten hudební doprovod :shock: .Ale i přesto je ČT nejlepší TV.t/quote]

ten to dělal už před dvaceti rokama...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 23. 10. 2007 14:12

Nova prý má udělat nějaký nový filmový kanál bo co jsem slyšel, tak uvidíme, jestli tento kanál úroveň TV Nova zvedne :lol: ... jiank proti ČT1/2 výhrady nemám - zajímavé filmy, dokumenty, sportovní zápasy :)

Na Primu se prakticky nekoukám, ta mne svými pořady moc neoslovuje ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků