Věřte/Nevěřte

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Veverka 15. 5. 2006 13:16

Dívate se na to?Jaký díl se Vám líbil?Mě ze skříní a křeslem.
Veverka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod botepidemic 15. 5. 2006 13:24

dival jsem se kdyz to davali poprve, tedka uz to moc nestiham
botepidemic
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 15. 5. 2006 14:05

Já se také díval dříve, ale teď na to nemám už věšinou čas, ale pokud to stihnu, tak se někdy podívám :) ....

Líbil se mi díl o tom, jak nějací kluci šli do márnice :lol: a tam jeden z nich uviděl sám sebe :lol:...jak leží na stole pod prostěradlem mrtvý ...

EDIT: // Ten příběh naštěstí nebyla pravda :mrgreen:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andy 15. 5. 2006 14:14

Mne sa hrozne pacil ten diel, v ktorom starenke dali tie bezpecnostne dvere, ktore nesli otvorit ked isiel nejaky zlodej.. :)
Andy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Suving 15. 5. 2006 14:16

Me se libil ten bubak v ty skrini.....
Suving
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kuřátko 15. 5. 2006 15:37

no dívám dívám :o) neustále čekám na svůj nejoblíbenější díl, a to o voskovém katovi a gilotině v ňákém divadle nebo co to bylo, kde se hrálo představení s voskovýma figurínama :o))
kuřátko
Čtenář

Odeslat příspěvekod Veverka 15. 5. 2006 16:46

Ano ten zloděj za dveřmi byl taky fajn,na primě už dlouho není Věřte-Nevěřte :( sviňáci!!! :lol:
Kdyby ste někdo chtěli tak o tom díle co se vám hrozně líbil můžete napsat o čem to bylo.Já začnu až po někom (radči),a kdyby ste hodně chtěli tak napíšu o tom křesle :wink: .Ještě něco,ckterým moderátorem se Vám to líbí víc,ze starým nebo tím mladým?Mě je to jedno,ale stím mladým je to víc zajimavější :)
Veverka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andy 15. 5. 2006 17:54

ten mladsi je lepsi podla mna :)
Andy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mapupsa 15. 5. 2006 18:04

Můj díl je s takovou ženskou, která si myslí, že je hnusná (ale ve skutečnosti moc ne) a podívá se do zrcátka - a uvidí strašně nechutnou zrůdu :twisted: . Není to můj oblíbený, ale když jsem byl malý, viděl jsem ho několikrát. Pak jsem před vočima pořád viděl tu zrůdu - no fuj, doufám, že to budou brzy opakovat :D .
mapupsa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 15. 5. 2006 18:40

Samo, že dívám, akorát to poslední dobou nestíhám :( super díl byl jak dětska byli po škole a když něco načmáráli na tabuli tak někdo zařval, potom zjistili, že to byl hluchoněmej školník o jedno poschodí dolů! Byla to pravda!
Jack O´Neill
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 15. 5. 2006 22:01

Dival jsem se,ale mam uz dojem,ze to furt opakujou dokola..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 16. 5. 2006 07:36

A hlavně tam dávájí takové události, které se nemohly stát a oni řeknou, že je to pravda..

//Třeba jak ženská když byla malá tak zapálila lesik a uhořeli v tom lidi, a pak ji celý život doprovázely temné plameny, třeba ze sedačky začali z ničeho nic triskat plameny :mrgreen://
Jack O´Neill
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 16. 5. 2006 10:56

Jack: Kdyz reknou,ze to je pravda tak asi to pravda bude ne? Proto se to jmenuje Věřte-Nevěřte :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 16. 5. 2006 12:05

Ale opravdu se někdy divím, když vidím nějaký příběh a říkám si, jaká je to "kravina" a na konci mi řeknou, že se něco podobného stalo...tak to je tedy něco :shock:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Veverka 16. 5. 2006 13:10

Jack:ne ty jsi to popletl!Ten psycholog(nebo co to bylo) se ptal jestli někdo něco neudělal,že něco zhořelo?Ten chlap na to že jak byl malý tak podpálil les.Psycholog na to že už v tom baráku nemá hořet.Ale hořelo,barák zholily a ve starých pamákaách které našly poldové v suti domu.Bylo tam že ta žena podpálila obchod(nebo co to bylo :) ) a tam uhořelo asi 2000 lidí,byla to pravda!!!Viděliste gřeba jak ten chlápek si oblékl šaty a oni byly podobné šatům supermana a od té doby se ten chlap choval ja superman,taky pravda!Ta kónev byla taky super!TA zrůda taky.I tytán (loď,podobná tytaniku) byl supr.
Jsem zpátky :)
Punk's not dead! :P
Veverka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků