Alarm für Cobra 11

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod christian 23. 8. 2006 17:57

a ty se divis pri takovy velky hromade dilu? se divim,ze se da jeste nejaky dej vymyslet,respktive jeste neco originalniho,ale jinak se mi libi :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weslo 24. 8. 2006 14:43

je to pěkná blbost..zápletky plitký a nezajímavý..herci příšerný..vůbec nechápu jak se na to někdo může dívat
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BadBoyJohnny 24. 8. 2006 16:44

Jasně že jo, je to jeden z mých oblíbených filmů, hlavně kvůli bouračkám aut. :)
Nokia N73 MiniSD 1GB-operátor O2
Nokia 7250i (náhradní mobil)
BadBoyJohnny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gromm 25. 8. 2006 18:12

No určitě, je to skvělej seriál...:wink:
Mám rád Hip Hop, mobily, zbraně...
Ale stejně je nejlepší Sony Ericsson


5110 :arrow: 3510i :arrow: 8310 :arrow: K500i :arrow: K750i :arrow: E50 :arrow: W800i
Gromm
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 25. 8. 2006 20:46

Ale to neznamená, že musí být na programu 52 týdnů v roce. Vždyť už to zase dávají od začátku znovu. Brr..
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Veverka 11. 11. 2006 20:01

Trochu pozdě ale co. Ti co máj markízu tak se dívejte každé Úterý a čtvrtek na markízu, je tam Cobra 11 10 řada, v té není Andrea :) odešla kvůli toho že je těhotná se semírem :)
Jsem zpátky :)
Punk's not dead! :P
Veverka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 11. 11. 2006 21:40

Nejlepší kaskadérský kousky co jsem kdy viděl - jedním slovem :arrow: BOMBA !

(ale po třetí už mě to trošku přestávalo bavit ... a teď to snad vysílaj už po pátý ! :? )
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Veverka 12. 11. 2006 11:52

Nejhorší je to že ten kaskader tam de někdy poznat. Třeba lidi vyskočily z auta nikdo tam nebyl, zasnímali auto ze předu a byl tam člověk, auto pak mělo nehodu. Nebo, semír při nárazu málem spadl ze skály, jak ,,letěl" aby se skály chytil měl najednou černé vlasy. Další kaskadér :(
Jsem zpátky :)
Punk's not dead! :P
Veverka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 12. 11. 2006 13:07

on to asi bude takovej ten jednodussi serial jako ulice nebo ordinace v ruzove zahrade. vzdycky pres den rychle natoci jeden dil, aby ho mohli vecer odvysilat. tak se nedivte, ze jim tam obcas neco nesouhlasi.
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 13. 11. 2006 11:21

Na to jsem nikdy nekoukal. Je sice super, ze v kazdym dile rozbijou tolik aut, ale jinak celkem nic moc... holt Nemci no...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ted 15. 11. 2006 00:12

Je to dobrej seriál...ale opakujou ho fakt často
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Renegade 12. 1. 2007 14:54

Jo divam se, peknej serial a hlavne provedeni tech kaskaderskych kousku je fakt super
Renegade
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 13. 1. 2007 00:23

[quote="Ťuhýk"tNa to jsem nikdy nekoukal. Je sice super, ze v kazdym dile rozbijou tolik aut, ale jinak celkem nic moc... holt Nemci no...[/quote]
asi tak, nejvíc přehnaný jak tam ty auta lítají vzdychem, vybuchují.. v realitě by si akurát zohli nárazník. Ale asi to je akční a lidi to žerou :idea:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 19. 1. 2007 17:29

Kdyz se podivate na desaty, dvacaty dil, tak zjistite, ze to je porad stejny (podle me).

1) Naky treba vtipna zapletka, nekdo jim zavola nebo tak, ze tam a tam se neco stalo, nebo na to rovnou narazi
2) Honicka v autech, zaporaci jim ujedou
3) Je nekdo dalsi zabit
4) Dalsi honicka v autech, cim vic se toho rozbije, tim zajmavejsi dil
5) V posledni vterine nekoho zachrani, nejcastejs dalsiho policajta...
6) "Velice vtipna" hlaska, smich a titulky
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 19. 1. 2007 19:02

lu.kas: Jo, tohohle schematu jsem si vsiml taky, zajimavy je taky to, kolik dilu konci padem auta do porad stejny rokle... A oni to porad davaj? Kolikata to je proboha repriza?
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků