Jak se vám líbí Rodinná pouta 2?

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Howard 7. 6. 2005 22:34

Jak se vam libi? Zacalo to teda naprosto silene, ze az uvazuju, ze se na to nebudu divat (ale to bych pak musel i tu hodinu navic programovat), jak to mohli vymyslet a napsat, takova kravina, aby si Andrea vzala staryho Skalu, to snad neni mozny ?!?!?!??!?!?!?


// mbing : upraven předmět.
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 8. 6. 2005 14:29

Zatím je to trága.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djlooper 8. 6. 2005 17:07

No, asi to bude stejná kravina jako první série...
Ale teprve to začalo...hodnotil bych to až tak od 30. dílu...
Jenže já to stejně nesleduju, takže nic... :arrow: :hm
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 8. 6. 2005 20:30

Příšerné... to se už radši budu koukat na zrnění.

A nejvíc mě zaráží sledovanost - Češi, máte rozum?!
Petr_Novak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 8. 6. 2005 20:37

Petr_Novak píše:A nejvíc mě zaráží sledovanost - Češi, máte rozum?! /quote]

A jaká byla? Předpokládám, že vysoká.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djlooper 9. 6. 2005 08:10

Myvalice píše:A jaká byla? Předpokládám, že vysoká.s/quote]


Nejvyšší... :D
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 9. 6. 2005 10:33

djlooper píše:Nejvyšší... :D-/quote]

To může být jedině proto, že jsou lidi zvědaví, jaké ty nové díly budou... Ono se to časem "srovná".
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Asspenn 9. 6. 2005 14:08

Jasně. Teď je sledovanost ze zvědavosti, jestli to bude stejně dobrý/blbý jako první série, pak ze zvědavosti, jestli se to v půlce nezlepší/nezhorší, a pak proto, jestli je vůbec možný, aby to bylo až do konce stejně dobrý/blbý jako do půlky. :-)
Prý je chytré učit se z vlastních chyb. Přijde mi chytřejší učit se z chyb jiných, nejlíp pak z chyb těch chytrých, a vlastní radši nedělat.
Asspenn
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 9. 6. 2005 14:42

Viděl jsem prvních 15 minut prvního dílu a stačilo.
Pak jsem to vypnul a šel na pivo.
To je seriál pro ženy ve věku 60 a více a případně maldší ženy s IQ 112 a nižším (tedy podprůměrným). Že na to čučí tyhle dvě skupiny to chápu, ale jak se na to může dívat inteligetní chlap do 35 let :-(
U takového bych měl jisté pochyby o jeho mužnosti.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 9. 6. 2005 15:38

S-Tony píše:To je seriál pro ženy ve věku 60 a více a případně maldší ženy s IQ 112 a nižším (tedy podprůměrným).o/quote]

Já nepatřím ani do skupiny ženy nad 60 let ani do skupiny mladších žen s IQ pod 112 a přesto jsem první serii RP sledovala. Od seriálu neočekávám žádnou vědu, ale srandu! :lol: :lol: :lol: A té není nikdy dost. Tak nějak to vnímá celá naše rodina.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 9. 6. 2005 15:40

Srandu?
Tak ono je to sitcom? :?
Já myslel že telenovela. :?:
Každopádně doporučuji nově přeměřit IQ! 200 dílu telenovely může s IQ pěkně zatočit :wink:
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 9. 6. 2005 16:07

S-Tony píše:Srandu? Tak ono je to sitcom? :? Já myslel že telenovela. :?: Každopádně doporučuji nově přeměřit IQ! 200 dílu telenovely může s IQ pěkně zatočit :wink:

Sitcom to není, telenovala sice asi ano, ale není to klasická telenovela, jako ty mexické aspol. (tak takové opravdu nemusím vidět) Vzhledem k tomu, jak RP odsuzuješ, tak předpokládám, že je nesleduješ. Jak pak můžeš vědět, kolik je v nich srandy?

Jinak o mé IQ neměj strach, měřila jsem si ho před nedávnem DOSprogramem vytvořeným Mensou. Hodnota, kterou jsem dosáhla mě příjemně překvapila.

P.S.: Těch dílů ještě nebylo 200. :)
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Howard 9. 6. 2005 16:09

S-Tony píše:Každopádně doporučuji nově přeměřit IQ! 200 dílu telenovely může s IQ pěkně zatočit :wink:-/quote]

Hej ty. Doufam, ze to myslis ze srandy, protoze to prehanis.
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 9. 6. 2005 16:57

Ano, vysoká. Např. toto úterý je sledovalo 1 891 000 diváků a tak se stala nejsledovanějším pořadem dne (nezahrnujeme-li zpravodajské pořady).
Petr_Novak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 9. 6. 2005 22:21

Howard píše:Hej ty. Doufam, ze to myslis ze srandy, protoze to prehanis.

Mluvím z vlastních skušenosti.
Tak jsem si řekl, že tedy aspoň jeden díl přetrpím. Asi po 15 minutách jsem začal myslet na jiné věci a bohužel jsem to zase v polovině musel vypnout. Musím uznat, že česká TN je lepší než mexická. Na těch mexických mi vadí, že polovina dialogu probíhá se zvýšeným hlasem. Pořád tam nekdo na někoho křicí, pomlouvá nebo proklíná. Jestli si z toho bere dnešní mládež příklad tak to potěš pánbů.

To Howard. Pokud vím tak je dokázáno, že nadměné sledování tv snižuje IQ a o Telenovelách to platí dvojnásob.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků