díváte se TEĎ na TV? + anketa

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Ted v NE kolem osmé televizi
měl/la vypnutou 8 %  61%  [ 8 ]
ted vypínám, talent xxxa je nuda a jinde nic není 1 %  7%  [ 1 ]
talent nova dívám 0 %  0%  [ 0 ]
talent prima dívám 0 %  0%  [ 0 ]
CT1 dívám 1 %  7%  [ 1 ]
CT2 dívám 0 %  0%  [ 0 ]
jiný kanál dívám. 3 %  23%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 13

Odeslat příspěvekod audis 29. 8. 2010 19:00

zahlasujte si.

já sem ted čumbednu jakožto pozadí u pc vypnul po zprávách. až ted mi docvaklo, že prima a nova mají stejný typ pořadu a konkurují si. sem holt pozadu. :lol:

u novy a primy je to legrační, protože dle 3 roky staré zprávy, patří obě jednomu majiteli.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 29. 8. 2010 20:16

Je to tu taky zapnuto... ale jen jako zvuková kulisa. Občas na to upřu zrak, ale zase ho odvrátím, protože mám pocit, že jsem dost mimo.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 30. 8. 2010 07:56

Tak včera jsem koukal na ČT1 na Hezké chvilky bez záruky - film z roku 2006 od Chytilový. Docela pěkný film.
http://www.csfd.cz/film/220916-hezke-ch ... ez-zaruky/

Na všude podsouvané Česko-slovensko má talentmánii se koukat nehodlám ani na Primě ani na Nově, Jojce i Markíze.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MarkFX 30. 8. 2010 08:39

televizi ani nemám, asi bych to neměl zaplé ani jako pozadí, zbytečný žrout elektriky
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 30. 8. 2010 09:00

Přepínal jsem mezi Novou a Primou, abych zjistil, jestli některá soutěž bude k sledování - ta na Nově zatím rozhodně není.
oneill_sx1
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 30. 8. 2010 13:00

Já to přepnul v okamžiku, kdy jsem zpozoroval, že je 19:53 a na Nově běžel už pořad plánovaný na 20:00. Zvědavosst, zda předčí primu...Na primě to běželo už také. A tím můj zájem opadl na bod zero.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 30. 8. 2010 13:03

A pak že to nejde viewtopic.php?f=605&t=1117949 :D
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod trent 30. 8. 2010 20:04

Vzpomněl jsem si na to. :-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 30. 8. 2010 20:35

:D fakt to šlo už před 8? :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 30. 8. 2010 20:52

Ano. nevím jak na primě, ale nova začala někdy 10 minut před 8. Myslím, že prima na tom byla dost podobně.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 30. 8. 2010 22:17

LOL :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Agramon 31. 8. 2010 02:38

TV vidím jen zřídka a to jen jedním okem v hospodě - nesnáším ji. Všechno co potřebuju vidět si stáhnu, nebo najdu v archívu..
Agramon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 31. 8. 2010 14:15

audis píše:u novy a primy je to legrační, protože dle 3 roky staré zprávy, patří obě jednomu majiteli.


Tak to neni pravda :) Nova vetsinove patri firme CME (americka akciovka., kotovana na NASDAQ), Prima patri z 50% svedskemu holdingu MTG a zbylych 50% ma GES holding, ktera je tedy majetkove nepruhledna, ale pravdepodobne ji ovlada podnikatel Ivan Zach.

O majetkovem propojeni se mluvilo, protoze obe televize nekupovaly reklamni cas od stejne firmy, ale nikdy se to neprokazalo.

Televize si hlavne konkuruji tim, ze od 20:00 nedavaji nic na co by se dalo divat :)
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 31. 8. 2010 14:27

Bohužel mám pocit, že je ČT občas zdatně dohání.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 31. 8. 2010 20:21

ano. viz autoškola národa. polovymývárna mozku.

-- 31 srp 2010 21:22 --

4honza píše:
audis píše:u novy a primy je to legrační, protože dle 3 roky staré zprávy, patří obě jednomu majiteli.


Tak to neni pravda :) Nova vetsinove patri firme CME (americka akciovka., kotovana na NASDAQ), Prima patri z 50% svedskemu holdingu MTG a zbylych 50% ma GES holding, ktera je tedy majetkove nepruhledna, ale pravdepodobne ji ovlada podnikatel Ivan Zach.

O majetkovem propojeni se mluvilo, protoze obe televize nekupovaly reklamni cas od stejne firmy, ale nikdy se to neprokazalo.

Televize si hlavne konkuruji tim, ze od 20:00 nedavaji nic na co by se dalo divat :)

aha tak dík .
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků