Vánoce na TV...

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 2. 2010 06:38

Jo pamatuju, dokonce se některé filmy dabovaly znovu, protože majitelé práv na dabing chtěli víc peněz, než stál novej dabing.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 14. 2. 2010 10:13

Hodně filmů je předabovaných. Sice téměř identicky a občas jsou tam jiná slova apod.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 2. 2010 10:21

Přesně tak, to je případ, kdy majitelé práv "starého" dabingu byli moc "nenažraní".
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 14. 2. 2010 10:33

Mám pocit, že co nová distribuce, to nový dabing.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 2. 2010 10:35

No je to jasné, protože stará distribuce není zrovna nadšená, že jim to někdo sebral a tak se chce zahojit aspoň na dabingových právech. Pravděpodobně je nechce za rozumnou cenu prodat (jen pronajmout) a protože ta nová neví kolikrát film "otočí" tak si raději udělá vlastní dabing, protože s tím si může dělat co chce.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků