Oblíbený bavič

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MgX 29. 11. 2009 19:52

Prosím vás, můžete mně někdo vysvětlit, co kdo může vidět ...humorného, či jinak zajímavého, na baviči, který si nechá říkat .... fracek Novotný? :shock:

:roll:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 29. 11. 2009 21:13

Nikdo nic...To jsou takový "celebritky", který jsou vidět jen na VIP zábavkách a pak podle toho co říkaj...Jeden napadá druhého a pak se ještě chlubí kolik partnerů měl. mladej Novotný, Sámer, Hanychová...A pak ješte takový ty ženský jako Mesárošová. Kromě toho, že má umělohmotný prsa nic nedokázala, nebo alespoň o tom nevím.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hansol58231 17. 2. 2010 13:44

Z dnešních Zdeněk Izer umí dobře hrát ožralý a starý dědky, a taky dobře vypráví vtipy hlavně se utoho výborně tváří.
Hansol58231
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 7. 3. 2010 20:21

Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas.vlach7 6. 9. 2010 14:47

Hansol58231 píše:Z dnešních Zdeněk Izer umí dobře hrát ožralý a starý dědky, a taky dobře vypráví vtipy hlavně se utoho výborně tváří.

Souhlasím, taky se mi líbí:)
Záliba v mikroblogování
lukas.vlach7
Čtenář

Odeslat příspěvekod roxor 11. 9. 2010 06:04

Vždy ma viac oslovovali český baviči,ako slovenskí :hm
Na Slovensku sem tam niejaký bavič zažiaril,ale časom sa zunoval.Momentálne na Slovensku sa mi pozdáva iba Lasicov inteligentný anglický humor.Ale vystupuje v okruhy rôznych rádoby humoristov,ktorí sú trapoši,takže takéto relácie sú pre mňa vopred "zabité".
V Čechách myslím,éra veľkých humoristov pominula.Bola tam celá plejáda vydarených bavičov od Buriana,až po Menšíka.Odchodom p.Menšíka pre mňa éra týchto individualít skončila.
Ale aj dnes si rád pozriem "Manéž" s Bolkom Polívkom, Izera,ako Hansol spomenul,mal som rád "Kopečkovic famíliu".
Pozerám Všechnopárty.Sú tam zaujímaví hostia,aj keď p.Šíp vo svojom veku by sa myslím mal menej uchichňávať.To patrí skôr niejakej šestnásťke.
Hodne dlho som nemohol prísť na chuť uštipačnému humoru Jana Krausa v "Uvolněte se...",ale má dobrý,inteligentný humor.Vie rýchlo reagovať ... a vtipne.
Hodne vidavam na českej TV takých dvoch mladých hercov (Rafťáci/Snowborďáci),ale to už nie je humor pre mńa. :-S
Kedysi sa mi celkom pozdávali "Rybičky" Haliny Pawlovskej ale momentálne,čo má akúsi reláciu,unikla mi pointa týchto sedení.
Možno sa nájdu niejaké nové tváre v "Československom talente" :tleskani ?!? Kdo ví :?:
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků