Ulice

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Mig_all 23. 12. 2018 18:12

Vítejte na diskuzním fóru o seriálu Ulice. Alternativa pro všechny, co se jim nelíbí zpoplatnění diskutníků!
Mig_all
Čtenář

Odeslat příspěvekod DirtyKing 23. 12. 2018 19:43

Tak takhle bych se chtěl někdy nudit.
DirtyKing
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lukas-Muf 27. 12. 2018 11:34

Nazdáááárek....tak to vyzkoušíme teda i tadyk :)
Lukas-Muf
Čtenář

Odeslat příspěvekod Mig_all 27. 12. 2018 11:51

Lukas-Muf píše:Nazdáááárek....tak to vyzkoušíme teda i tadyk :)

No tak aspon někdo :-D Ale jestli tady budou dva lidi tak to nemá moc cenu. Pokud bys věděl o jiném prostoru na internetu kde lze rozumne rychle elegantne a zdarma diskutovat, jsem pro to tam přesunout. Tady celé to superforum sdruzuje diskuzni fora ruznych oboru a ruznych novinářských serverů od aut pres počítače až po obecné plky o kravinách jako Ulice :-D funguje to už roky rokoucí ale posledních par let to dle příspěvků i tady umírá, jak jinak kvůli facebooku. Tak třeba se to oživí.
Mig_all
Čtenář

Odeslat příspěvekod Lukas-Muf 27. 12. 2018 21:35

Tak to vypadá, že Faja s Plešounem si stále nedají pokoj, Mates někoho nabere autem (jako bylo v ukázkách, že si to snad i ještě točil na mobil - to snad nemůže nikdo myslet vážně, že??????), Tereza možná neodjede, Magda bude učit na škole, Jana bude mít nějaký spor s Pepou kvůli "instáči" asik a Karla si oblíbí malého kluka, co přijde o mámu...no tak uvidíme, no :4:

Ale nikde nevidím linku Marečka a Arnošta - budou spolu bydlet nebo ne??
A co Macííí - už potáhne konečně do hajz..??
A co Marečková??

...jako že nějaký, s prominutím, namistrovaný smrad, kohosi žduchne autem, mě zas tak nebere...to mu FAKT museli dát takový "příběh"?
No ale jako, i když...k němu se nic moc jiného nehodí, řekněme si to narovinu...
Lukas-Muf
Čtenář

Odeslat příspěvekod Mig_all 28. 12. 2018 09:26

Paní s fajfkou a Plešoun se vychrapou to bylo jasné, jenom nevim co si od toho oba slibují, uz jednou si rekli jako dva dospeli rozumni lide ze na to kaslou a zas nic. Jak malé decka. Štafek je pičus nejvetší, nikdy se tam neměl vracet! To zase bude zvratků z té jeho tlamy nevymáchané. Instagram mě nezajimá. Mareček mě jako jeden z mála zajimal hodně a pokud ho vypustí uplně do ztracena, tak to bude škoda. Mací asi taky uklidí někam do Amstru nebo do jaké díry zase :-D A Brůno ostrouhá (škoda, mohli si zablbnout)...
Mig_all
Čtenář

Odeslat příspěvekod Lukas-Muf 29. 12. 2018 19:15

Fajfka a Malér - nevím proč mám takový dojem, ale taky si to myslím. Myslím si, že nebude ani jeden z nich v takovém momentálním osvíceném duchu, aby to jeden z nich utnul. To zase bude samá intrika, lhaní, podvody, parohy....no škoda mluvit.
Ale prej je to dneska v módě :roll:

Štáfek mě taky moc nebere, půjčeným autem (kde by teď vzal na svoje??) machruje a hajz.. má na chodbě.

Slečně Instagram Pepa rozmlátí telefon, aspoň podle ukázek. Macííí popřejem pápááá a nebudem smutnit. S Brunem si mohli užít už tolikrát, ale i díky její nabubřelosti utřela nos (nebo něco jiného) :D :D

P.S.: můžu si to vypůjčit nebo, něco z toho, případně i na druhé fórum, že jo?? Já jen, abych to nemusel psát dvakrát a pro jistotu se ptám, tak abych nebyl, jak jeden tam ten....
Lukas-Muf
Čtenář