Neznám název filmu

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 12. 2006 16:58

Nemuzu si vzpomenout, jak se jmenuje jeden film. Jedine co vim je, ze se odehrava v pousti a je to horor. Je to o ctyrclenne rodine, ktera projizdi pousti v USA a z nejakeho duvodu musi zastavit v prilehlem mestecku. Mistni lide jsou divni a snazi se je tam zdrzet. Zda se mi, ze v tom mestecku prespi a pak se jim ztrati auto. Po case ho najdou na velke planine, kde jsou desitky dalsich aut. Pak se jednotlivi clenove rodiny zacnou ztracet. Lide v okoli jsou zmutovani kvuli jadernemu vybuchu. Celou dobu je pronasleduje neco co neni videt. Dale si vzpominam, ze jejich syn spadne do jeskyne. Skonci to tim, ze se opet shledaji, opravi si auto, odjizdeji pryc od toho mestacka po velke siroke dalinici a to neco je dobehne a chytne. Pak se dej prsune asi o rok a rodina zije v tom mestecku. edit: nejsou to hory maji oci
anonymni

Odeslat příspěvekod vizitix 17. 12. 2006 20:17

Nejmenuje se to "Hory mají oči"????
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 17. 12. 2006 20:25

vizitix přečti si ten příspěvek pořádně, než něco napíšeš
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 18. 12. 2006 22:02

SHUT.R píše:... Je to o ctyrclenne rodine, ktera projizdi pousti v USA a z nejakeho duvodu musi zastavit v prilehlem mestecku. Mistni lide jsou divni a snazi se je tam zdrzet. Zda se mi, ze v tom mestecku prespi a pak se jim ztrati auto. Po case ho najdou na velke planine, kde jsou desitky dalsich aut. Pak se jednotlivi clenove rodiny zacnou ztracet. Lide v okoli jsou zmutovani kvuli jadernemu vybuchu. Celou dobu je pronasleduje neco co neni videt. Dale si vzpominam, ze jejich syn spadne do jeskyne. Skonci to tim, ze se opet shledaji, opravi si auto, odjizdeji pryc od toho mestacka po velke siroke dalinici a to neco je dobehne a chytne. Pak se dej prsune asi o rok a rodina zije v tom mestecku.
To jsem viděl, ale na název si nevzpomenu. P.S.: Pěkně popsané, někdo to bude vědět.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 12. 2006 14:12

Tak uz jsem to zjistil, jmenuje se to Ztraceni v pousti, bohuzel to nemuzu sehnat :(
anonymni

Odeslat příspěvekod suk 21. 12. 2006 22:49

cus, urcite nekdo z vas bude vedet :) videl jsem to pred rokem, je to trosku podobny kladivu na carodejnice, je to z nejakeho opatstvi nebo tak, nejakej mladej opat se zamiluje do nejaky holky kterou pak necha odjet nebo odjede sam. uz nevim... diky moc :))
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Baron Prášil 3. 1. 2007 22:29

Jméno růže(v originále asi Name of rose,podle předlohy Umberta Ecca)
Baron Prášil
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 4. 1. 2007 09:34

dik moc
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paulo Grande 9. 2. 2007 21:31

Cus all

kdysi dávno dávno dávali na Nově film který sa menoval myslím Mephiská kráska - byl o partě borců co létali z bombardérem a letěli na svoju poslední - 25. misi, na CSFD je mephiská kráska ale z roku 1990 a ta to nejspíš neni, možná že název byl takej úplně ináč.

Dikey
Paulo Grande
Čtenář

Odeslat příspěvekod vizitix 11. 2. 2007 19:56

Shánim film: Bxlo to o nějaký detektivce která našla v kanalizace několik páru dětskejch rukou, dávali to jednou na nově, bylo to o nějakym chlapovi kterej unášel děti a měl zmrzlinářský auto. Měl ve svym domě uvězněnou holku, tak holka měla bratra kterej byl v nějakym blázinci, a kolem zápěstí měl jizvy a na zdi dělal ruce a k nim čísla, taky měl panenku na který ukazoval gesta, např fuc* off atd. Nevíte ěkdo??
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 11. 2. 2007 20:09

Není to na minulé stránce? Když se větev ulomí. Jo a ptal ses na to ty.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 11. 2. 2007 20:57

Ajo, mno...ehm..
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EnergyStar 18. 2. 2007 22:13

Taky bych potreboval vedet jmeno jednoho filmu. Bude asi starsi, je to s Van Damem. Videl jsem jen druhou pulku filmu a ta byla o tom ze byl nejaky turnaj kde byli bojovnici z ruznych statu kteri spolu navzajem bojovali. Van Dame representoval Ameriku a nakonec se myslim utkal s mongolem.Nevite?
EnergyStar
Čtenář

Odeslat příspěvekod marz 18. 2. 2007 22:39

Mozna to bude Krvavy sport, nebo spis film - na nazev si nevzpomenu - Van Damme a nejaky jeho kamarad chteli ukradnout zlateho draka - hlavni vyhra v tom turnaji. Tak pak sel misto nejakeho manika (delal box). Jen ten nazev.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 18. 2. 2007 22:41

I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků