Neznám název filmu

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Koby 29. 3. 2015 10:31

Tak tohle neni ono :) ale díky :)
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 29. 3. 2015 21:01

Jj, ten taky jsem videl , nazev taky nevím.
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod swenak 23. 9. 2015 06:51

Zdravím. Nedaří se mi najít film (asi bude hooodně starý), který cca o tom, že z nějakého důvodu se muž probudil a byl na světě sám. Je tam i nějaká scéna, kde si veme vlak a řídí ho. Pak snad najde nějakou ženu a chce jí dostat a v jednom dialogu je cca něco jako:

ona: S Tebou ne, ani kdybys byl poslední muž na světě!
on: Ale já jsem poslední muž na světě!

Nevíte, o co šlo? Díky moc :-)
swenak
Čtenář

Odeslat příspěvekod suk 23. 9. 2015 10:03

Quiet Earth?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod swenak 23. 9. 2015 11:25

Zkusím stáhnou a dám vědět, diiiiiky moc :-)))
swenak
Čtenář

Odeslat příspěvekod suk 23. 9. 2015 12:24

Ale jak ted premyslim, on to nebude :) Nicmene, aspon uvidis dalsi zajimavej film na podobny tema :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod swenak 23. 9. 2015 17:45

Tak ne, není to ono, dokonce tento film jsem myslím i viděl, asi když jsem hledal ten "svůj" :)
swenak
Čtenář

Odeslat příspěvekod luprdka 14. 1. 2017 17:37

Hledam jeden film, je uz starsi. Koukala jsem se na nej s babickou na kazete. Ten film je o tom ze jednu holcicku najdou kral s kralovnou v lese ve vlcim doupeti. Doma maji jeste dceru, tak si tu holcicku vezmou k sobe. Jednou se jde jejich dcera kouknou za tou holkou a ta ji kousne, ale kral s kralovnou to davaji za vinu sve dceri. Postupem casu se ukaze ze je ta holka, kterou nasli v lese zla. Myslim ze jedna z divek je hnedovlasa a druha blondyna. Mozna tam vystupuji i nejake panenky, ale to si mozna s necim pletu. Diky za odpoved :)
luprdka
Čtenář

Odeslat příspěvekod Stoura 1 14. 1. 2017 21:25

Stoura 1
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod luprdka 14. 1. 2017 22:01

Jo, to je presne ono :) dekuji
luprdka
Čtenář

Odeslat příspěvekod alternativa369369 23. 3. 2018 17:05

Prosím o názov filmu: mohol ísť v 90-tych rokoch na Prime: sci-fi, dej filmu si nepamätám, odohrával sa zväčša na palube vesmírnej lode, hrdina sa volal Kelvin, mal vo vlastníctve robota-hmyz, ktorý vickrát vo filme hlásil hrdinovi: Brouček Bomba hledá, Kelvine. Bohužiaľ, pamätám si len túto kultovú hlášku. Ďakujem.
alternativa369369
Čtenář

Odeslat příspěvekod swenak 13. 4. 2018 23:23

Taky bych opět prosil o radu. Je to film starý počítám 20 let, spíše více. Mám za to, že šlo o sci-fi, ale jisto nemám, nějak si to pořád spojuji s "Blízká setkání třetího druhu", ale ten film to není. Jediné, co si z něj pamatuji, je to, jak helikopterá "nalétává" na telefonní budku, ve které asi někdo je a snaží se ji asi povalit k zemi pomocí lyžin na podvozku. Díky moc :-)
swenak
Čtenář

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků