NE reklamám na DVD nebo v kině!

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Sikailee 18. 2. 2015 15:15

NE reklamám na DVD, nebo v kině!

Nejhorší je, když si koupím DVD se super filmem a po vložení do mechaniky si musím vytrpět reklamy a spoty o tom, že pirátit se nevyplácí (a proč jsem si to DVD asi koupil??) a kolik dalších super filmů bylo natočeno.... V nejlepším případě (skoro vždy), se tyto spoty nedají nijak přetočit…

A jaký na to máte názor vy?

Podělte se s námi o váš názor.
Další NE můžete přidat na www.nebojimserictne.cz
Sikailee
Čtenář

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 19. 2. 2015 07:58

Mě to nevadí.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 19. 2. 2015 08:04

Proč asi stahuju filmy z netu, tam žádné reklamy nejsou :-P
Lexx
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 19. 2. 2015 09:18

Piráte! :D
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 19. 2. 2015 09:29

Já koukám na televizi, tam mě to přerušování reklam nějakými blbými filmy štve taky.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Sikailee 19. 2. 2015 10:17

Jo v televizi je to taky pruda... Ale tam se to dá pochopit, vzhledem k tomu, že se team nepouští pouze filmy. Když si kupuju DVD, tak ho chci strčit do mechaniky, zmáčknout "Play" a koukat a né, že budu muset protrpět ukázky na milion dalších "super" filmů a hromadu reklam a spotů... Pak se všichni divěj, že se všechno stahuje z netu... Jasně, že budou lidid stahovat z internetu, protože je to tak nejjednodušší a nejpohodlnější...
Sikailee
Čtenář

Odeslat příspěvekod Slonik 22. 4. 2015 06:59

Ono taky záleži na tom, co je to za DVD. U těch z trafiky za 50 korun se to dá i pochopit, protože reklama generuje příjem, který doplňuje výnosy z prodeje. U DVD z jiných edicí (např. RX Film) je reklam minimum, někdy i žádné.

V kinech mě reklamy otravují natolik, že jsem návštěvy kin omezil a pokud tam jdu, tak přijdu o něco později, abych se jim vyhnul.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 22. 4. 2015 18:34

Do kina nechodim, tlacit sa vedla niekoho, vydychany vzduch, nemozem si vylozit nohy, odpit z piva, zastavit a ist na wc...
Dvd nekupujem. Ani telku nemam cas moc sledovat, Obcas vecer pozeram HBO, HBO2, Comedy, Film+, cs film, amc, universal, NGCH, prima ZOOM, spektrum, nature, history, animal planet, discovery...
Radsej niekam do prirody.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků