Poraďte s názvem filmu

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod rozini 17. 3. 2013 17:26

Před pár lety jsem viděla v televizi film,ale nevím ,jak se jmenoval. Bylo to o muži, nevím,
jestli to byl agent, ale prostě ti, pro které asi pracoval, se rozhodli, že mu při operaci
nechají voperovat něco do mozku/do hlavy/. Až se stal pro ně nepohodlný nebo nepotřebný, tak to po čase aktivovali,nebo to prostě začalo na něho působit. Začal mít děsné problémy s psychikou a bolesti v hlavě. Oporou mu byla jeho přítelkyně, ale nakonec skončil u psychiatra. Když se zdálo být všechno marné, prošel lékařským vyšetřením a zjistili, že má ten implantát v mozku,který mu odstranili. Prosím pomozte mi s určením názvu tohoto filmu je to pro mě hodně důležité .
rozini
Čtenář

Odeslat příspěvekod Zix 16. 4. 2014 16:21

Rozinimu sice bohužel neporadím, ale taky mám 1 film, u kterýho by mě zajímal název a rád bych se na něj ještě podíval.

Stručnej popis - parta mladých lidí sí vyrazí užívat na loďi a najednou z nudy nebo ze srandy začnou skákat do vody, jenže zapomněli vytáhnout žebřík a nemají se jak dostat nahoru. A o tom jak se pokoušej dostat nahoru je skoro celej film - někteří samozřejmě zemřou,ale nakonec je napadne použít sklo z vodních brýlí a díky tomu se 1 dostane nahoru a pomůže ostatním.

Taky sem ho před pár lety(cca 3 nebo 4 roky) viděl v létě v tv a bohužel sem si nezapamatoval název.
Neví teda někdo pls jak se ten film jmenuje?
Zix
Čtenář


Odeslat příspěvekod Zix 17. 4. 2014 05:24

Abox - podle popisu by to mělo být ono :) , díky moc.
Sem to už párkrát marně hledal, ale nevěděl sem co zadat, aby to i google našel.
Zix
Čtenář

Odeslat příspěvekod Abox 17. 4. 2014 07:40

Tak ja zadal tohle:
skok do more nemoznost se vratit
A hned prvni odkaz :-)
Abox
Nadšenec
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků