Horory - doporučte

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 3. 4. 2016 12:06

Příležitost dělá zloděje.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sajonaramara 3. 4. 2016 12:40

Víš o čem mluvíš.. ;-)
sajonaramara
Čtenář

Odeslat příspěvekod osobne2 4. 4. 2016 06:50

Tak jako tak jako kradez se to pravne kvalifikovat neda a porusovani autorskych prav u dila zverejneneho na internetu se dopousti ten, kdo tam dilo zverejnil a ne ten, kdo si ho stahnul pro svoji vlastni potrebu.
osobne2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod sajonaramara 4. 4. 2016 11:28

Napsal jsi to dobře a srozumitelně,ale obávám se že některé hlavy to nepoberou.. :D
sajonaramara
Čtenář

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 5. 4. 2016 18:48

Ty taky nepochopíš. Hejno xxxx stahuje, až to fičí
Naposledy upravil MgX dne 8. 4. 2016 06:36, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněna vulgarita
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sajonaramara 6. 4. 2016 11:21

Těší nás ;-) ale raději se už nepředstavuj.. :-D
sajonaramara
Čtenář

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 6. 4. 2016 15:12

Máš vidiny? Ani textu nerozumíš, těžké je to s tebou.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sajonaramara 7. 4. 2016 11:30

Dej si pauzu,dovolenou,odpočiň si,jak tady všichni vidíme,potřebuješ to.. ;-)
sajonaramara
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 8. 4. 2016 06:38

seterwohipikule koukám, že na MM už může moderovat kdejaký vulgární jedinec. Byl bych rád, aby si svůj "peprný" temperament krotil.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 8. 4. 2016 22:00

Nekoukej, dívej se :) Po dlouhé, předlouhé době je vidět zásah administrátora. Hurá, hurá, hurá! Sláva!
Ale jistě chápeš, že jsem nemohl jinak. Pokud natrefíš na člověka, který krade, musíš mu to zkusit vysvětlit. Krade dál, dál.. Na těchto fórech se kradení nikdy nepropagovalo, mazalo se. Nevážím si tě stejně, jako ty si něvážíš mě. Tady nemusí moderovat nikdo, když to tak vemu. Asi tak jak ty si to myslíš o mě, nebo se pletu? Na MM nechodíš, nevíš jak to tam chodí. Tak si tu mel něco o vulgárních jedincích. Na základě vulgárního příspěvku jsi mě napadl, víš prd a pleteš do toho věci, co s tím nesouvisí. Tady není MM. Zkus napsat Markovi L., pokud mi znemožní moderování fóra MM, dojedu se ti osobně poklonit a políbit prsten, jestli nějaký máš. Jak se to dělá u papeža :D Jinak, jak sa říká tadyk na Moravě, ic aj v ric. Překlad jistě znáš.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sajonaramara 9. 4. 2016 10:21

Jak se dívám,tak se dívám,ale nic k tématu zde nevidím,je škoda,že to tu někteří znehodnocují..takové psaní sem nepatří, příště prubni (SZ)
sajonaramara
Čtenář

Odeslat příspěvekod osobne2 9. 4. 2016 10:25

seterwohipikule: Problem je fakt jen u tebe. Podle zakona je stahovani autorskych del pro soukromou potrebu naprosto legalni. Jestli se ti to nelibi, zaloz politickou stranu, vyhraj volby a zmen zakony. Pak teprve budes moct nekoho obvinovat z kradeze, kdyz si stahne zverejnene dilo. Takhle pouze meles prazdnou slamu.
osobne2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod sajonaramara 9. 4. 2016 10:32

Už má a viděl někdo Les sebevrahů?
sajonaramara
Čtenář

Odeslat příspěvekod dockalacek 9. 4. 2016 14:54

Zkuste se vrátit k doporučování filmů, ok? Pro pokec o autorských právech si založte extra vlákno. Díky.
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vendik84 23. 6. 2016 08:51

Teď je dobrej horor V zajetí démonů 2,jinak jednička byla taky super... :-)
Vendik84
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků