České filmy, které se vám líbily nejvíce

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod kotatko99 18. 9. 2014 12:36

Které z Českých filmů, ať starších či novodobých se vám nejvíce líbí? Případně napište vaši oblíbenou hlášku z filmu :-D , nebo přímo filmovou scénu.
kotatko99
Čtenář

Odeslat příspěvekod Kniter 18. 9. 2014 19:01

Nova doba, host vyhazuje vrchniho.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stoura 1 19. 9. 2014 10:16

Komedie:
Limonádový Joe - bezchybná muzikálová parodie
Sběrné surovosti (Herz), Jídlo (Švankmajer) - bizardní grotesky
Z novějších snad Knoflíkáři.

Vážné:
Markéta lazarová - pro někoho tříhodinová nuda, pro mně výtvarně dokonalý pohled do středověkého života (podobně působí i ruský film Andrej Rublev)

Scifi:
Zemanovy filmy (Vynález zkázy, Baron prášil)

Z novějších nějak nevím, co vybrat.
Stoura 1
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 22. 9. 2014 14:17

Líbil se mi třeba film Šílení.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod celim 20. 5. 2015 12:52

Tak stále považuji za nepřekonatelnou Marketu Lazarovou. Z veseloher S tebou mě baví svět. Promítal jsem jeden čas v kině jako vedlejšák zrovna když to mělo premiéru a tak jsem to viděl asi 30x a znám tam každý detail. Při normální shlédnutí si člověk všeho nestačí všímat a jde po hlavní dějové lince, ale po 30. si již všimnete každé zajímavosti. Ale to je jen taková lehká a poněkud povrchní zábava. A co takové Rozmarné léto!?! Nádherný scénář a ještě lepší provedení. Vůbec všechny filmy z konce 60. let. Později taková Kalamita od Chytilové, nebo Faunovo velmi pozdní odpoledne po jehož shlédnutí jsem si musel spravit chuť polskou Sexmisí :-) , Slavnosti sněženek. vůbec Menzelovy filmy snad všechny. Z "nových" filmů mě zaujaly ty Hřebejkovy.
celim
Čtenář

Odeslat příspěvekod guru jára 21. 5. 2015 17:23

Jáchyme, hoď ho do stroje
Slunce, seno ...
guru jára
Čtenář

Odeslat příspěvekod celim 29. 4. 2016 13:35

Tak včera jsem viděl nejnovější "Básníky" a docela se mi líbili. Příjemný odpočinkový humor na daleko vyšší úrovni než třeba Kameňák.
celim
Čtenář

Odeslat příspěvekod Zedič 6. 12. 2016 09:35

Je jich hafo, mám rád český filmy.. Až na ty Kameňáky, Líbáš jako bůh nebo co to je. Není nad starý dobrý klasiky!
Zedič
Čtenář


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků