Jak se mění váš hudební vkus?

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 5. 10. 2009 21:02

musím jen a jen souhlasit. Nové věci mi přijdou dost o ničem... a když na něco natrefím, jsou to většinou starší záležitosti. A je to tady. Dostávám se do stádia mého táty, který frčí na Beatles a Rolling Stones, nebo dědy se Sinatrou. Mohl bych se zeptat kolik ti je?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 5. 10. 2009 21:07

i z novych veci se da vybirat, jen clovek musi bejt opatrnej, sem tam se neco da (treba ja si ted oblibil jednu vec z 2007, cekam na novy album jedny kapelky).
Ale tak nejak pozoruju, ze clovek se casto vraci k starsim vecem - at uz tem, co nekdy driv poslouchal a pak omrzely ale sem tam i k celkove starsim vecem...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 6. 10. 2009 07:34

trent píše:Mohl bych se zeptat kolik ti je?

37
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Amaru 6. 10. 2009 20:28

Od Šmoulů, přes Venga Boys a Chaozz do současného desetiletého poslouchání amerického hip hopu
Amaru
Čtenář

Odeslat příspěvekod Grammator 14. 10. 2009 21:54

můj hudební vkus vypadá tak, že poslouchám co se mi líbí a kašlu na to co a od koho to je... třeba Apocalypticu poslouchám už nějak od šesti, sedmi let...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cross182 25. 10. 2009 17:38

Můj hudební vkus se nemění, ale vyvíjí :)
Je jasné, že za mého dětství to byli Šmoulové, Dáda Patrasová, dokonce i Kelly Family nebo Lunetic.
Pak jsem si ale zamiloval blink-182 a postupně jsem začal na tenhle styl přelézat.
Takže od nějakého punk-rocku / pop-punku / punku / rocku jsem začal své obrysy rozšiřovat a v současné době krom těchto stylů poslouchám i emo / screamo / ska / indie a odnože tybu emo-core / ska-punk / i hc .. :)
cross182
Čtenář

Odeslat příspěvekod akubak 30. 10. 2009 21:41

od 2 let do dneška Michael Jackson
akubak
Čtenář

Odeslat příspěvekod creat 31. 10. 2009 15:05

najprv rozne hitovky potom metal a teraz metal, rock a trocha aj elektro napriklad Pet Shop Boys
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 1. 11. 2009 00:49

No i novější Hudbu mohem, ale musí mít Nápad, vymakanou hudbu a zpěv + text, rytmiku, profesionálně zvládnutý instrumentály a vokály, náročnej posluchač,he... a dobrej a citlivej mix a aranž ...Starec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 1. 11. 2009 09:16

V posledni době sem polevil ze všech těch uřvaností a začal sem šíleně ujíždět na 8bit a Nintendocore :-)) a taky sem si oblíbil The Veronicas a Skye Sweetnam, což nejspíš znamená, že můj hudební vkus padl po kolena do sra*ek :D
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 1. 11. 2009 11:00

S něcím podobným taky blbnou Crystal Case, ne?
Marcel: jestli propracovaný instrumentálky,tak bych mohl doporučit Nine inch Nails - Ghosts I-IV
Ale nevím jestli by se ti to líbilo.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 1. 11. 2009 13:39

marcel: instrumentalky jakyho stylu? Instrumentalky taky docela dost vyhledavam...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 1. 11. 2009 15:50

No Suku,a Trente, mám toho tu Hafo, hlavně Kytara - ta Gamba, Flamengo, Tango atd. a Klasika- z Apeninskýho poloostrova a Jižní Amerika + Karibik, Ty Andy- Kečuánci- K.a flétny, píšťaly a bubny! Skvělý byli Ty skupiny co se sem dostaly za Komanče pří Pinočetovi-vydávali je hlavně DeDeroni i další skupiny co hráli tak, že jsi nepoznal odkuď jsou: Malagueňa- Kučerovci se mohli jít zabalit, i toho Bella Panova flétna, he., to co tady Ty šumaři většinou hrajou na ulici a u metra je již dost komerce jako i jinde v Evropě na ulicích a v Metru, Dále Cembalo, Cimbál, Fujara z Jara, Vybombírované sudy z Karibiku a Již. Amerika, např. v Muži z Ria, ale i Gusle a Mandolína -Balkánské a řecké kolo-alá Řek Zorba, Klavír, honky tonk Piano, Varhany Xylofon, Akordeon(šanzony v Pari neměly chybu a do toho Piaff a Bekód a další),orientální strunné nástroje i Housle a viola či kontrabas a viončelo...atd. třeba i vozembouch a valcha čí kastaněty a další řechtalda a chřestidla, vedle bubnů-rytmika. Stačí, záleží hlavě na aranži a její čistotě a nápadech, beru i klávesy, elektroniku u všeho a synťáky, pochopitelně i žestě a plechárny é Trubky a Trúbe...,když to vezme do ruky Maestro, že...tak je to Nirvána. No promiň za to Grammatore, když to s Tím Bestem úzce souvisí i s Hudebním vkusem. Tulák Marcel od Zvonu. HMM mluvil jsem zde i výše o Instrumentálech a né Instrumentálkách-čistejch skladbách. I když ty sem taky patří, ale bez vokálů(taky instrumentu, he) to není vono.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 21. 11. 2009 16:14

s létama jsem otevřenější stylům, ale techno asi nikdy poslouchat nebudu :D
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beowafle 29. 11. 2009 18:20

pop - pop/rock - pop/rockk/punk - pop/rock/punk/techno - pop/rock/punk/techno/rap - teď posloucham všechny žánry
beowafle
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků