Hudba k uceni

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod suk 20. 2. 2007 07:40

Pri cem se vam nejlip uci? Doted jsem uz vyzkousel Iron Maiden, Hammerfall, Metallicu, ale to vic hazim hlavou nez abych se ucil :mrgreen: tak se ptam na neco na-uceni-lepsiho. Thx a moc
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 20. 2. 2007 08:59

Enya, Evanesence, Apocalyptica
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r.polasek 20. 2. 2007 09:52

Angels and Airwaves, Enya, Nouvelle Vague
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 20. 2. 2007 09:53

Ja jsem schopnej se ucit skoro u vseho. Akorat to nesmi byt moc kudrlinkaty, zadnej progresivni metal, protoze pak se soustredim na hudbu jen.

Takze zkus treba nejakej doom (My Dying Bride, Anathema), pokud by te to moc uspavalo, tak me se osvedcila treba Memoria nebo Endless (obe ceske kapely)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 20. 2. 2007 10:01

Tak ja zase uplne naopak nedoporucuju cokoliv ceskeho. Kdyz je to bez slov, tak je to o to lepsi. Treba soundtracky - LOTR, Time machine, Gladiator, Jursky park, Pirati z Karibiku 1, 2. Toto je bez slov (vetsinou). A jeste posloucham k uceni Matrix, Armageddon, American beauty, The longest yard - samozrejme vsechno OSTy.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 20. 2. 2007 10:03

Endless a Memoria zpivaji v anglictine... :wink:
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 20. 2. 2007 11:13

Jak zavádějící ..

Já se učim jedině při hudbě, a to u jakékoli anglické; potom u učení vydržím celý den. :)
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mae-geri 20. 2. 2007 15:34

Nesmi to byt ceska hudba... Jinak vetsinou posloucham Enyu, Vangelis, nebo neco takoveho... Ale kdyz u toho zacnu usinat tak Within Temptation, Metallica...
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 20. 2. 2007 16:00

Ted jsem zkusil Eragon OST a da se to.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 20. 2. 2007 16:32

Marz: Ty snad nic jinýho než Soundtracky k filmům neposloucháš...

ALe jinak je pravda že hlavně to nesmí být nic českýho, já dokonce nemožu nic kde se mluví nebo zpívá... :pozor2

Takže poslouchám potichu hodinové sety nějakyho Techna, Housu, i tvrdší výplachy (fakt potichu) nebo inet. rádia.
Hlavně nesmí být ticho, něco prostě musí hrát 8)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 20. 2. 2007 16:42

MarkFX píše:Marz: Ty snad nic jinýho než Soundtracky k filmům neposloucháš...
.....nebo inet. rádia.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 20. 2. 2007 17:15

mě se dobře učí skoro u všeho, ale často si při učení pouštim Alesanu nebo Underoath, jo nebo Hammerfall, to je takový uklidňující :mrgreen:
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 20. 2. 2007 17:47

mae-geri: tak metallica to jsem zkousel vcera a nejde to dobre :D
SuperhollymaN: pri nich se mi neucilo spatne, ale zase poslouchat to porad dokola...
MarkFX: no to je dobrej napad..techno...to se budu snazit co nejvic soustredit na uceni (nebo spis soustredit na soustredeni :D) abych to techno nevnimal ze to pujde dobre :mrgreen:

jinak dik moc, neco z toho vyzkousim... snad to bude fungovat... a pokud nekdo vite o necem ze bude stacit kdyz si poslechnu song a budu umet vsechno co bylo na ucebnici kterou jsem pouzil jako polstar tak... vam budu hodne vdecnej :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 20. 2. 2007 18:02

suk píše:MarkFX: no to je dobrej napad..techno...to se budu snazit co nejvic soustredit na uceni (nebo spis soustredit na soustredeni :D) abych to techno nevnimal ze to pujde dobre :mrgreen:

hééééj, tak že bych kvuli tomu měl takový problémy se soustředěním při učení???? :|
Ale fakt, ja zkusím změnu, a nakonec ze mě bude Einstein... :-P
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oh01 20. 2. 2007 19:26

Me se nejlip uci u techna nebo u ravu. Napriklad Scooter nebo Prodigy.
Testy 8800GT v SLI

Asus P5N32-E SLI Plus|C2D E6550 @3.1GHz|2xZotac GeForce 8800GT(SLI)+Accelero|A-Data Vitesta 2GB @900MHz|Corsair HX520 520W|Samsung SH-S203L|Seagate 320GB|HP w2408h 24"
oh01
Čtenář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků