Stahujete, nebo kupujete?

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 12. 2009 22:53

generace co vyrůstala na 286tkách??? :D

počky né vlastně to je naše generace, tak na čem tehdy ti mladí nadějní ajtáci pařili?? :-D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 18. 12. 2009 11:27

Sinclair, Atari, Didaktik apod.
Já jsem teď ve fázi, kdy si zahraju občas nějakou starou hru na uklidněnou a to mi víceméně stačí.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 18. 12. 2009 11:45

Jack111 píše:Player.: No jasně. Už vidím, jak všichni nejdříve hru dohrajete a pak si ji koupíte :-D


este ma ziadna tak nechytila :mrgreen:
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 18. 12. 2009 15:12

To je chyba výrobců. Maj dělat pořádný hry :-D
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mcmichal 27. 12. 2009 14:16

Hudbu stahuju a cédéčka, který se mi hodně líbí, si kupuju (spíš jenom pro pocit :-))

Jack111 píše:Player.: No jasně. Už vidím, jak všichni nejdříve hru dohrajete a pak si ji koupíte :-D

Koupil jsem si akorát Mafii, po tom co jsem ji dvakrát dohrál 8-) :D
 Macbook Pro Retina 13" mid-2014

Intel Core i5 4440 + Noctua U14S / ASUS B85M-E / 8 GB DDR3 / Corsair RM 650x / MSI GTX 970 GAMING / Intel 530 120 GB / FD Define R4 + 6× Noctua NF-P14s redux-900
mcmichal
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miso1999 30. 12. 2009 14:21

Filmy pozerám online alebo kupujem. Hry kupujem. Hudbu sťahujem. :-)
miso1999
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 12. 1. 2010 09:25

Filmy z většiny stahuju (ale 1x-2x za měsíc jdu do kina), hry kupuju, hudbu stahuju a to nejlepší postupně kupuju
Slash_luke
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seny.m 12. 1. 2010 15:14

Filmy nestahuji pac se na ne stejne nedivam. Z hudby posloucham jen Trance a to si obcas nejakej ten setis stahnu...
The Spirit of Speed...
seny.m
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cassies 23. 1. 2010 16:52

Stahuju...vse co chci, kdyby bylo dost penez, tak kupuju (je to hezke v origo obalu).
cassies
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 6. 4. 2010 19:17

MarkFX píše:jen tak mimo téma, kolik kolik ti je let? Tím se tě nějak nechci dotknout nebo ponížit. Jen tak prostě ta představa že dospělý chlap paří hry, mazec.. :nenapadne


Blizim se ke tricitce. Neprijde mne to nenormalni. Jsem z generace, ktera v podstate rostla s prichodem PC a s hrama na ne. Rekl bych, ze prave pro mou generaci jsou pocitacove hry neco velmi prirozeneho. Ja dohromady moc nehraju, v prumeru bych rekl tak hodku denne. :) Kdyz mne neco hodne chytne, vydrzim u toho sedet po praci par veceru za sebou, na druhe strane jsou obdobi, kdy na to treba 14 dni i dyl nehrabnu. Jak jsem psal o 1 hre za 14 dni, to jsem asi drobatko prehnal. Ted mne to vychazi tak na 1 hru na 2 mesice. Ale treba zas vubec nekoukam na televizi.
Jsou jini borci. Treba o rok, dva starsi kamarad, co ma sbirku cca 500 originalnich her, neustale si kupuje nove a stiha dohrat tak jednu za 2 dny. :)
p0etrik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod frantalop 14. 4. 2010 18:03

Hry kupuju (ale jen tak 2 za rok ..) hlavně kvůli online hraní. Hudbu většinou stahuju, ale chodím na koncerty a většinou si tam koupím třeba tričko. Snad z toho ty kapely něco mají když už alba moc nekupuji...
frantalop
Návštěvník

Odeslat příspěvekod renny7046 30. 6. 2010 19:26

tak já vetšinou CD nejdřív stáhnu a pak poslechnu a pokud se mi album líbí tak koupím ale CD beru tak 4 do roka objednávám z ciziny na český verze zvědavá nejsu a občas projedu ebay... ale i tak mám bohužel víc stáhlýho než originál
renny7046
Čtenář

Odeslat příspěvekod suk 1. 7. 2010 02:01

Vcera jsem si zrovna koupil CD....
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod respublica 13. 7. 2010 15:55

Ja preferujem spôsob vyskúšať (stiahnúť) a v prípade že ma dielo zaujalo, ho väčšinou kúpim.
respublica
Čtenář

Odeslat příspěvekod Antika 31. 8. 2011 13:58

Snazim se kupovat, ale jako chuda studentka na takovou srandu kolikrat nemam, tak spis stahuju.

Mym snem je mit jednou veeeeelikou polici (spis police) se vsemi alby mych oblibencu. :love:
Antika
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků