Obuv v Tesco

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Noxik 30. 7. 2018 19:26

Zdravim,
nema tu nekdo prehled, ve kterych prodejnach Tesco v Brne, popripade v Praze prodavaji i obuv? Prodejnu v Brne u hlavniho nadrazi vyrazne omezili, tak nevim, kam chodit ted, jelikoz nejsme mistni. Jejich infolinka jenom vyzvracela neco o tom ze nevi a nemuzou vedet, blablaba.
Dekuji za odpovedi
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 30. 7. 2018 20:08

Co si matně vzpomínám, tak v Brně nějaký širší výběr jejich značky F&F byl snad tak ve Futuru na Vídeňské, jinak nevím (vícekrát jsem byl pak už akorát jen v Bohunicích, ale tam nebylo nic takového, Avion si pamatuji spíše jako malý a v Krpoli jsem byl snad ještě, když to byl Carrefour, což bude asi tak 12 let, takže tam to nepoznám)... V Praze bude asi lepší zajít přímo na zvlášť prodejnu F&F Store (ty v Brně co vím už samostatně nejsou), jedna je v Palladiu, jestli i jinde, už nevím.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod taylor729 30. 7. 2018 22:01

V Palladiu uz F&F obchod pokud vim nahradili necim luxusnejsim.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 31. 7. 2018 00:58

Co vidite na obuvi F&F, ze po ni tak touzite?
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Huclik 31. 7. 2018 10:20

Že by kvůli ceně? Nic jiného mě totiž nenapadá, kvalita mi značně připomíná CCC a tomu podobný.
Huclik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Noxik 31. 7. 2018 13:22

Nevim, kde jste na to vsichni prisli, ale skutecne se nejedna o obuv znacky F&F. Duvod je ten, ze chci neco co se nasnazi hrat si na "sportovni" boty, ale neco jako boty do mesta. Ze znacek to byl tusim Dr. Jurgens plus nejake dalsi co uz si nepamatuju.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků