Telefon s lepsi vydrzi ...

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cport 19. 3. 2018 13:03

Zdravim,

v mobilech se moc nevyznam. Kdyz jsem to sledoval naposledy, prodaval se jeste Sony Ericsson :)

Potreboval bych mobil s lepsi vydrzi. Cim mensi, tim lepsi. Vyssi hmotnost mi az tak nevadi. Mobil mam hlavne na volani a zpravy. Z aplikaci mi staci prilezitostne Waze a WhatsApp. Potrebuji synchronizaci kontaktu a kalendaru.

Fotak vubec nemusi byt, na to mam jine zarizeni. Je mi jasne, ze mam protichudne pozadavky (mensi telefon -vetsi vydrz). Ja se vlastne klidne obejdu i bez Androidu, pokud tam bude rozumne zpracovana synchronizace diaru a kontaktu. Castecne by mi asi vyhovela i ta nova Nokia 8110, ale ta se jeste nedela. Pokud by se naslo neco dalsiho, uvital bych to. Dik.
cport
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 3. 2018 13:16

Cenový limit?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cport 19. 3. 2018 13:18

Cenove je mi to jedno. Kdyz to bude do 5, tak to bude fajn. Kdyz tam bude zajimava vlastnost navic, tak klidne priplatim.
cport
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 19. 3. 2018 14:08

Z těch značkových asi Asus ZF 4 Max nebo Xiaomi Redmi 4X global. Oba mají 4100 mA a 5-5,2" displej.
tombas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 3. 2018 14:08

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cport 19. 3. 2018 15:37

Ta Xperia vypada vcelku fajn, i kdyz ma porad dost veci, co nevyuziji.
cport
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod premecek33 20. 3. 2018 08:38

Zdravím,
potřeboval bych radu.Hodlám si koupit po nějakém čase nový mobil...po předběžném průzkumu jsem zjistil "poslední hit" a to, že nelze použít dvě SIM karty a současně i paměťovou kartu...máte někdo tip na mobil, který bude splňovat všechny tři podmínky? Cenová relace tak do 5000,-Kč.... ideál.... nic náročného, display min 5"
Díky....
premecek33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 20. 3. 2018 08:54

tombas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 3. 2018 12:16

premecek33 píše:Zdravím,
potřeboval bych radu.Hodlám si koupit po nějakém čase nový mobil...po předběžném průzkumu jsem zjistil "poslední hit" a to, že nelze použít dvě SIM karty a současně i paměťovou kartu...máte někdo tip na mobil, který bude splňovat všechny tři podmínky? Cenová relace tak do 5000,-Kč.... ideál.... nic náročného, display min 5"
Díky....

Moto G5 Plus, Moto E Plus 4th Gen. (Moto E4 Plus) Moto G5
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cport 11. 4. 2018 15:43

Nick Cave píše:Xperia X Compact v Max-shopu

https://mobilni-telefony.heureka.cz/son ... 3624573813


tak vybran "X compact" Nakonec se to ukazalo jako nej volba.
cport
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků