jaký telefon koupit

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod xjurasek 24. 5. 2017 18:20

Zdravím, měl jsem iphone SE 16gb který jsem kupoval na podzim 2016 za necelých 12 tisíc přímo v istylu v Brně. Bohužel před měsícem jel telefon polil a vyzkratoval základní desku takže oprava ne nevyplatí protože mi řekli v servise že by stála 8k.
Nabízí se otázka jestli si mám koupit SE které ted stojí necelych 10k nebo starší 5s která stojí 6-7k podle obchodu. Jde mi o to že ta 5s ma pomalejší procesor a mám strach aby za rok neskončila podpora nebo jestli se jěště vyplatí ted kupovat 5s nebo koupit z druhé ruky. Penez právě moc nemám takže každá koruna pro mě dobrá ale system IOS je silně navykový a známý mi říkal že si mám koupit Huawai P9 little že ma silny procesor a vyjde na nějakych 5-6k. Jenže je to android a závislost na IOS je hodně silná tak nevím co koupit. Poradí někdo ?
xjurasek
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 24. 5. 2017 19:22

No, evidentně chce iOS, takže si nic jiného nekupuj, vezmi prostě iOS. Navíc, v daném případě se jedná pouze o to, kolik budeš investovat, jestli jsi schopný a ochotný dát necelých 10k, vezmi SE. Pokud na tom nejsi s penězmi dobře, vezmi 5s, pokud nutně potřebuješ iOS. Ale podle tvého dotazu mám docela silný dojem, že nic jiného stejně nechceš.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xjurasek 24. 5. 2017 20:11

nechci tady se hádat který je lepší. oba mají něco pro i proti ale nevím teda jak je na tom android ted ja jsem skončil nějak u verze 4.xxx od te doby jsem se s ním nesetkal takže možná je už nevější a lepší ale za celý pul rok se mi iphone nesekl ani jednou kdežto předtím jsem měl dnes už starý telefon galaxy nexus s androidem 4.xxx a pořád nějaké problemy. takže nechci nikoho urazit ani chvalit ale asi vezmu to 5s. šlo mi jen to že ta P9 je novější a rychlejší a silnější ale nevím jak je na tom android právě dnes. nechci abych čekal než se mi zapne třeba blbý facebook nebo tak neco na iphonu to lítalo právě bez poroblemu.
xjurasek
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků