Tour levných špuntofonů 2. kolo

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 21. 4. 2017 10:01

Pravděpodobně budu mít zase nějaké špuntiky na vyzkoušení a budu je moct pustit mezi Vás k odzkušení a poslechu. Pravidla budou podobná jako minule:

8 až 10 účastníků - vyhrazuju si právo vybrat či odmítnout kohokoliv podle svého svobodného uvážení.
Po přihlášení všech sestavím itinerář a pošlu je prvnímu jako DR poštou. Po ukončení testu je jednotliví účastníci pošlou dalšímu stejnou formou, výši pojištění určím, až budu vědět co všechno bude ve hře.
Každý zájemce mi sdělí svou adresu, celé jméno, telefon a e-mail. Každý účastník mne bude informovat, že balíček se sluchátky dostal a v jakém stavu vše je. každý účastník mi pošle podací číslo a stejně tak i tomu, komu posílá. Poslední v řadě pošle sluchátka zpět mě.
Nezbytnou podmínky účasti je sepsání svých dojmů a vzájemné porovnání po ukončení testovacích poslechů.
Zatím se prosím hlaste sem do vlákna, až budu mít sluchátka doma, provedu výběr testovacích pilotů a oslovím je s žádostí o výše jmenovaná data.

Co se týče sluchátek samotných, tak pokud to klapne:
Přílohy
2-700x700.JPG
EP_3-700x700.jpg
009red-700x700.jpg
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 21. 4. 2017 14:25

Ahoj, určitě se hlásím a případně mohu přidat jako zajímavou referenci Trinity Hyperion - stály mě pouze 10 liber, takže cenovka pod 350 Kč :-)
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 21. 4. 2017 14:41

Taky se hlásím, nabízím VIVO xe800.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 21. 4. 2017 15:35

hanysek3099 píše:Ahoj, určitě se hlásím a případně mohu přidat jako zajímavou referenci Trinity Hyperion - stály mě pouze 10 liber, takže cenovka pod 350 Kč :-)


A dají se za takovou cenu normálně sehnat? Pokud ne, tak do takového testu jsou zavádějící.
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 21. 4. 2017 15:36

No mrazík píše "levných" to je celkem široký pojem.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 21. 4. 2017 16:26

Franta má samozřejmě pravdu, běžná cena je 4x vyšší, nicméně Trinity je mělo ve slevě za 20 liber a v kombinaci se slevovým kódem jsem se dostal na tuto cenu. Nicméně v minulém testu byly jako reference Hifimany RE-00, takže proč ne tentokrát Hyperiony ...
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod defacto 21. 4. 2017 16:57

čest, hlásím se na repete 8-D když tak sem z Budějovic, jestli to pomůže v logistice
defacto
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx 21. 4. 2017 17:10

No ale podle Mrazíka není ještě jasný jaký sluchátka budou ve hře tzn. neznáme ani cenovou hladinu, jenom víme že budou "levný" což třeba hyperiony jsou i za původní cenu 35£ jestli se nepletu. Stejně jako re00
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LOPO_X 21. 4. 2017 18:28

Hlásím se taky a můžu přihodit rockity co tu dávám na bazaru. Cenově jsou jinde ale proč to nesrovnat s něčím lepším :) aspoň by si lidi poslechli twfk
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 22. 4. 2017 08:56

Kandidáti:
Seahf-AWK-009-IEMs
Hidizs EP3
xDuoo EP1

Jedná se o sluchátka poskytnutá Penon audiem. Až je dostanu, nechám je trochu rozehrát, poslechnu a něco napíšu. Následně je odešlu prvnímu testujícímu. Předpokládám začátek akce někdy na přelomu Května a Června.

Ad Trinity - možná by bylo rouzmnější porovnat modely Trinity proti sobě. Poslechl jsem Delty a Atlasy a zvukově mi přijdou hodně podobný. Mne osobně by tedy zajímalo jak zní ostatní modely a v čem jsou jiné. Možná by bylo prima, kdyby někdo zorganizoval akci Trinity samostatně. O většině modelů nikde nic kloudnýho k dočtění není, krom ód na to jak jsou super a levný a jak je Trinity boží. Rád bych si přečetl nějakou obsáhlejší charakteristiků Mastrů, Hyperionů a já nevím čeho všeho, protože mají nový modely každý týden a je dost těžký se udržet v obraze. Zvláště, když je nejsou ani schopný dodat a většina diskuzí na téma Trinity špunty se pohybuje na úrovni filozofických úvah.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 22. 4. 2017 09:21

Tak to by asi nebyl takovej problém, hyperiony, PM4, delty, Mastery se tu určitě sejdou, ale mě by spíš zajímalo to srovnání s konkurencí, jestli ten hype je opravnenej nebo ne. Mě třeba PM4 přišly lepší než Spartany, resp. bych je zařadil do podobný cenový kategorie, Mastery maj být lepsi, a zajímaly by mě třeba Huntery, jak si budou stat, protože tam se dá zas očekávat velkej posun.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bacil2 22. 4. 2017 10:17

vencaxxx píše:... ale mě by spíš zajímalo to srovnání s konkurencí, jestli ten hype je opravnenej nebo ne...
... však si k tým všetkým zázrakom na porovnanie pribalte ešte "za hubičku" aj nejaké dobre zabehnuté Sencory SEP300 ;-)

https://avmania.e15.cz/sencor-sep300-ve ... punty-test
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 22. 4. 2017 10:49

Přihoďte si kdo co chcete. Já potom budu chtít zpět jen ty troje. Zatím jsou 4 piloti. Dal jsem to i na Chronomag, tam je taky pár sluchátkových nadšenců.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 25. 4. 2017 10:41

Sluchátka jsou na cestě do ČR. Mělo by se tedy podařit naplnit časový rámec, který jsem odhadl.
Zatím přihlášení testující:
hanysek3099
vencaxxx
defacto
LOPO_X
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 26. 4. 2017 17:10

Tak sluchawky jsou doma. Z HK do Plzně to trvalo 4 dny, to je hodně slušný.
Hned prubuju ty Seahf ( 14,90USD ). Zpracování mušlí je celkem pěkný. Jsou to mrňavý špunty, takže budou pasovat i dámám. Jsou otevřený a mají na mušli nějakou ventilační mřížku. Nejsou moc citlivý, tak je potřeba mít hodně zesíleno, na xDuu mám 45, normálně jsem o 20 níže. Zvuk je čistý, nesykají, projevem budou spíš světlejší. Umějí i básnout.
Hidizs ( 19,90USD ) mají lépe vypadající balení, provedení vlastních sluchátek trochu vyvolává úsměv. Dostal jsem bílou verzi. Zatímco u Seahf byl slabinou kabel, tak tady jsou to mušle. Sluchátka byly do krabice do slova vlepeny a na mušlích jsou stopy po pěně v které byly uloženy. Zvukem jsou dospělejší, plnější, bas je více prezentní a dává zvuku hutnost. Oboje sluchátka netrpí na sykavky a šum přehrávače není slyšitelný.
xDuaa ( 29,90USD ) jsou nejlépe zpracovaná a to jak mušle, tak i kabel. Jsou výrazně větší, než Seahf a mají z celé trojice nejvíc basu. Zvuk je nejplnější. Až jim ten bas trošku ubírá na čistotě.
Seahf a xDuoo se dá nosit kabelem dolu i nahoru. Hidizs pouze s kabelem za ucho.
O více dojmů ze zvuku se podělím, až budou mít něco za sebou, ale už teď lze říct, že se jedná o troje naprosto rozdílná sluchátka a zvukově je z čeho vybírat.
Přílohy
IMG_5882.jpg
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků